top of page
Abstract Wavy Lines

תשתיות ותקשורת

חטיבת תקשורת וביטחון מבצעת מגוון רחב של פרוייקים מתח נמוך, כולל ניהול פרוייקטים מא' עד ת'

אולנט בפרוייקט DHL

השינויים הטכנולוגים של העשורים האחרונים הצליחו להטמע בצורה מופלאה אל תוך חיינו, עד כדי שלפעמים אנחנו לא זוכרים איך חיינו בלעדיהם, או שהם בכלל קיימים. למשל, בכל בית עסק כיום קיימת כל כך הרבה טכנולוגיה הקשורה לניהולו, שקשה כמעט להאמין שרק לפני 20 שנה, המצב היה אחר לחלוטין; קופה שמחייבת את כרטיס האשראי באופן מיידי, מערכת הזמנות, ספירות מלאי, מערכי אספקה, אפילו מערכות ניהול זמנם של העובדים – כל אלה היו מנוהלים באופן ידני וכיום פועלים בצורה אוטומטית, כמעט באופן מוחלט. בהתנהלות השוטפת של שנות ה-2000, אנו כל כך נסמכים על התקשורת סביבנו, שסביר להניח שאם תלקח מאיתנו, לא נוכל לחיות בלעדיה, ובטח לא לנהל עסק, חברה או ארגון. כך, כאשר עולות תקלות תקשורת, אנו לעיתים רבות מוצאים את עצמנו משותקים, כאשר העבודה השוטפת כמעט ונעצרת כולה, ואנו ממתינים לאיש התקשורת שיגיע להושיע אותנו.

כאשר איכות תשתית התקשורת בבית העסק שלכם היא לקויה, נדמה כי כל המערכות האחרות משתבשות. אחוז נכבד מהפעילות העסקית השוטפת מסתמך על תשתיות התקשורת וכאשר התשתית איננה אמינה ומקצועית דיה, תגלו שיבושים במערכת האבטחה, המרכזיה הטלפונית, רשת האינטרנט, התקשורת מול המדפסות בעסק ועוד. גם התקלות הקטנות ביותר ברכיבי התקשורת יכולות לגרום לעיכובים, לירידה בתפוקת העבודה, לכשלים בהתנהלות השוטפת ואף לפגיעה ברווחים.

אולנט בפרוייקט פריסת תשתיות רשת למחשב

כשהמקצועיות מנצחת

אנו בחברת אולנט הרכבנו צוות מנצח שאחראי על כל תחום התשתיות והתקשורת ורותם את הידע והניסיון רב השנים שלו לטובת מגוון לקוחותינו. הצוות שלנו מתמחה בהערכת תשתיות קיימות, שדרוג תשתיות, תכנון, פיתוח והנחת תשתיות מתקדמות חדשות בארגונים ובתי עסק, וכמובן, מתן ליווי ושירות בתחום התקשורת לכלל הלקוחות. אנו מזהים את תנאי השטח הקיימים, בונים ביחד עם הלקוח תוכנית עבודה מפורטת, מבססים תקציב לפי דרישות הלקוח, ומתאימים פתרונות מדויקים לכל אחד מצרכי הארגון.

 

השירותים שלנו

אנו מתמחים במגוון רחב של שירותי תשתיות ותקשורת, ביניהם:

  • חיבור נקודות קצה

  • תכנון ובניית ארונות תקשורת

  • התקנה ובנייה של חדרי מחשבים מודרניים

  • ביצוע בדיקות לסיבים אופטיים OTDR

  • התקנה וקונפיגורציה של של נתבים ומתגים שונים

  • התקנת ציוד קצה

  • בנייה מקצועית של רשת תקשורת מבוססת נחושת

  • הקמת תשתיות תקשורת מבוססות סיבים אופטיים

  • בניית רשתות אלחוטיות מנוהלות

  • שירותי תחזוקה ותמיכה, ועוד

צוות אולנט בתכנון לפני פרוייקט תשתיות

תמיכה וליווי מא' ועד ת'

לצד סל השירותים הרחב והמקיף שמציעה חברת Allnet ללקוחות, הדבר בו אנו מתמחים וגאים הוא איכות השירות שלנו. אנו מבצעים את כל הבדיקות המתקדמות הנדרשות אצלכם, עם הציוד והמכשור המתקדם בעולם, מתקינים את הציוד שבחרתם ומלווים אתכם בתמיכה לאורך כל ההתנהלות העסקית שלכם עם התשתיות שלנו. מוקד השירות שלנו פועל 24 שעות ביממה, בכדי לעמוד לשירותכם בכל עת, ולטפל באופן המהיר והמקצועי ביותר בכל תקלה שעלולה לצוץ, על מנת לא לעכב את תהליך העבודה והתפקוד השוטף, אף לא במעט.

כאשר השירות הוא יעיל ומהיר, ואתם כלקוחות יודעים שתמיד יש לכם לאן לפנות ומי שיפתור את התקלה במהירות, איכות העבודה לעולם לא נפגמת, התקשורת בבית העסק זורמת באופן רציף, התפוקה גבוהה וכל האמצעים זמינים לצוות העובדים שלכם, להתנהל בצורה היעילה ביותר. את היומיום הזה אנו גאים לייצר עבור בית העסק, החברה או הארגון שלכם!

 

תשתיות תקשורת לעסקים

מחפשים חברת תשתיות תקשורת מקצועית, אמינה ומומלצת? לחברת AllNet חטיבת תקשורת מקצועית וחדשנית המתמחה בתכנון והתקנת תשתיות תקשורת במתח נמוך לעסקים בכל קנה מידה וענף במשק. מאחורי החברה שורה ארוכה של לקוחות הבאים מענפים שונים במשק לרבות בתי מלון, חברות הייטק, משרדים ומרכזי קניות.

לעובדי החברה יש את הידע והכלים להתקין תשתיות שונות המשמשות לתקשורת בין מספר רב של מערכות מחשבים, מרכזיות ואמצעי אבטחה. מדובר בתשתיות תקשורת מתקדמות קוויות, אלחוטיות ואופטיות המתוכננות בהתאמה מאלה למאפייני ולצרכי כל ארגון כיום ובעתיד. את התשתיות החברה תתכנן, תתקין ותתחזק באופן הטוב והמקצועי ביותר וכך תבטיח התנהלות תקינה ושוטפת של חברתכם.

חיבור סיבים אופטים בפרוייקט חידוש ארונות תקשורת

חשיבות רשתות תקשורת בעידן המודרני

בתקופה בה אנו חיים טכנולוגיות פורצות דרך מעניקות מגוון אפשרויות מתקדמות להעברת מידע ולתקשורת בין אנשים. בין היתר ניתן להעביר מידע, לשמור ולאחסן אותו, לשתף קבצים, לשלוט מרחוק במערכות ורשתות מחשוב, לאבטח מידע, לנהל שיחות רבות משתתפים, להעביר מידע דרך רשת האינטרנט באמצעות מחשבים ומכשירי סלולר, ועוד. יכולות אלו הפכו לחיוניות לארגונים ועסקים מכל תחום וענף במשק ובכל קנה מידה. כמו כן, עליית רוחב פס, שינוי בצרכי הארגון ושינויים בשיטות עבודה דורשים את שדרוגן של תשתיות קיימות. את התשתיות החדשות או המחודשות חשוב להתקין באופן איכותי ועם התאמה מלאה לצורכי הארגון ומאפייניו, במטרה לאפשר עבודה רציפה ויעילה.

 

מתמחים בתשתיות תקשורת

לצוות המקצועי של חברתנו יש את כל הידע, הניסיון והכלים הנדרשים לאספקת שירותי תשתיות תקשורת הטובים ביותר שאפשר לבקש, בהתאם לצרכי הלקוח, תנאי השטח ומבנה העסק והגדרות תקציב. השירותים כוללים הערכת תשתית תקשורת קיימת ושדרוגה, לצד פיתוח, תכנון והתקנת תשתיות תקשורת חדשות ומתקדמות. כמו כן, אנו אמונים על התקנה של נקודות תקשורת, פריסת וסלילת כבלי תקשורות, הקמת תשתיות תקשורת מחשבים, רשתות תקשורת על בסיס נחושת, סיבים אופטיים או רשתות אלחוטיות, וכן חיבור של נקודות וציוד קצה, תכנון, בניה והתקנה של חדרי מחשבים וארונות תקשורות, התקנת והתאמת מתגים ונתבים, בדיקת סיבים אופטיים ומתן שירותי תמיכה ותחזוקה.

 

תשתיות תקשורת על בסיס נחושת

תשתיות התקשורת הנפוצות ביותר הינן עדיין תקשורת קווית על בסיס נחושת המעבירות מידע אנלוגי ומתחברות אל ארונות תקשורת ולמתגים המחלקים את רשת התקשורת והמחשבים למשתמשי הקצה השונים. מדובר בתשתיות של חוטים שזורים מנחושת המסוככים מפני הפרעות חיצוניות והן מתאימות לפריסה קווית במרחקים ומהירויות שונות בהתאם לסוג הכבלים, הנעים בין מרחקים של 120 עד מאתיים מטר.

תכנון פרוייקט במחשב נייד באולנט

תשתיות תקשורת של סיבים אופטיים

תשתיות התקשורת החדישות והמתקדמות ביותר בשוק הינן כאלו הפועלות על בסיס סיבים אופטיים. הן מאפשרות העברה דיגיטאלית של מידע באופן איכותי ומהיר, בכמות גדולה ולמרחקים ארוכים. זאת לצד עלות התקנה זולה ועם רמה גבוהה של עמידות ואמינות, עם מספר קטן של תקלות. מדובר בסיבים הפועלים עם אלומות אור אלקטרומגנטיות בתדרים שאינם גלויים לעין, שהינם קלי משקל ופשוטים להשמה. את הרשת ניתן לפרוס באופן עילי או תת קרקעי. שלא כמו כבלי נחושת הן לא פולטות קרינה אלקטרומגנטית ולכן הן גם מעבירות מידע בבטחה רבה יותר.

 

תשתיות תקשורת אלחוטיות

תשתיות תקשורת אלחוטיות פועלות על העברת נתונים בין מערכות הארגון באמצעות גלי רדיו, דבר המאפשר תקשורת גם באמצעות מחשבים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים. הן נטולות פריסה קווית ומציגות רמה גבוהה של גמישות עבור שינויים במאפייני רשת התקשורת בארגון.  ברשתות תקשורת אלחוטיות מושם דגש רב על מהירות פעולתן ויציבותן על ידי בחינת מאפייניו של המקום, למשל מבחינת עובי קירות, כמות הברזל בקירות וכבלים נוספים העוברים בבניין.

 

הקמת תשתיות מותאמות למאפייני וצרכי הארגון

כל תשתית תקשורת שאנו מתקינים מתוכננת בהתאמה מלאה לצרכי הארגון תוך התחשבות בשורה ארוכה של גורמים. בין היתר נבדקת הקישוריות של הארגון, ונבחרות נקודות תקשורת המנצלות את המרחב באופן אופטימאלי, התורם לשיפור איכות התקשורת. כמו כן, אנו ניצור תוכנית מפורטת המונעת פריסה מיותרת של כבלים ונוודא שהתשתית המתוכננת הינה מהירה ויציבה ומתאימה לצורכי העסק בעשור הקרוב.

 

רשת זו יכולה להיות קווית, אופטית או נחושת או אלחוטית ואף כשילוב של מספר סוגי רשתות. העלויות של תשתית הרשת משתנות בהתאם לטכנולוגיה שעליה היא מבוססת, היקף המתחם שיש לרשת, כמות משתמשי הקצה, ומאפייני פעולות תקשורות נדרשות.

בדיקת תקינות רשת לאחר פרוייקט תשתיות שביצענו

שירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות​

על ידי בחירה בחברתנו תזכו לשירותי תשתיות של תקשורת בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות ואיכות, עם מסלולי שירות הנתפרים במיוחד עבורכם. בין היתר, הסטנדרטים שלנו באים לידי ביטוי ביחס אישי ואדיב וברמה גבוהה של זמינות, ובשירות מהיר ביותר המעניק לכל לקוח פתרונות מתקדמים ומדויקים. לשם כך אנו מפעילים מוקד סביב השעון המופעל על ידי צוות שעבר הכשרות מיוחדות, הזמין לספק מענה איכותי ונכון לכל צורך. זאת לצד אנשי מקצוע וטכנאים מיומנים אשר יפעלו לספק לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם למסלול השירותים שבחרתם. כמו כן, כל פרויקט שאנו נוטלים על עצמנו מבוצע בקפידה על כל פרטיו עם הליך יסודי ושימשו במוצרים הטובים ביותר בשוק.

 

תשתית תקשורת אחודה

בשנים עברו היה מקובל לתכנן ולהתקין תשתיות תקשורת קוויות נפרדות עבור כל מערכת בארגון, בין אם מערכת מחשוב, מרכזייה או אבטחה. לגישת התקנה זו היו חסרונות רבים ביניהם אי תיאומים בין מחלקות ומערכות מידע שונות, מגבלת גמישות וקושי בביצוע שינויים ושדרוגים. כיום שיטה זו הוחלפה עם תשתיות אחודות בהן מערכת שלמה ומקיפה אחת משמשת לכל צרכי המחשוב, תקשורת ואבטחה של הארגון.

 

כמו כן, לכל משתמש קצה יש אפשרות חיבור לכל מערכת וציוד החיוני לו בין אם מחשב, מרכזייה, מדפסת, פקס, מצלמת אבטחה, מערכת בקרת כניסה ועוד. כך למעשה, כל תשתיות הארגון מרוכזות באתר אחד והן יכולות לשמשו נאמנה לטווח הארוך עם אפשרויות חסכוניות ופשוטות לביצוע של תוספות ושינויים ועם תחזוקה נוחה בעלות לא גבוהה.

bottom of page