top of page
Image by Michał Jakubowski

תקשורת וביטחון

אנו בחברת אולנט שמים לנו למטרה להבטיח שבתחום התקשורת והבטחון אצלכם – לא תהיה חוליה חלשה. אנו מתמחים במערכות מתח נמוך מאד, כאשר אנו יוצרים עבורכם מערכת שלמה, המהווה אינטגרציה בין כל רכיבי התקשרות והבטחון – מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, אינטרקום, בקרות כניסה ועוד.

השירות שלנו מחבר בין כל הרכיבים הללו בכדי ליצור עבורכם מעטפת תקשורת ובטחון כוללת, בה כל הרכיבים מתקשרים זה עם זה בהרמוניה, תוך שימוש בפתרונות הצפנה ואבטחה מתקדמים, על מנת להבטיח עבודה רציפה, יעילה וחסכונית בארגון.

מכסים לכם את כל הדרישות

את מערך השירותים שנספק לכם, אנו בונים ביחד איתכם, במיוחד עבורכם. כלומר, לאחר בחינה מדוקדקת של החברה שלכם והצרכים שלה, אנו נתפור עבורכם חליפת תקשורת ייחודית, המתחילה מרמת הנחת הכבלים, דרך האספקה וההתקנה של כל המוצרים, ועד לרמת התחזוקה, הליווי והתפעול היומיומי. הייחוד שלנו הוא שאיננו מתמחים רק בתחום אחד או אחר, ואיננו מקובעים על מערכת אחת בלבד, אלא יודעים לייצר תקשורת נכונה בין מספר רב של מערכות שונות, בכדי להבטיח עבודה שוטפת ורציפה.

שירות גדול, גם לעסקים קטנים

אנו מחויבים לספק לארגון שלכם את הפתרון המהיר ביותר, שניתן על ידי הצוות המקצועי ביותר. אנו פועלים בפרויקטים ענקיים, בכל סדר גדול ובין לקוחותינו תמצאו רשתות מלונות, קניונים, תאגידים, משרד הביטחון ומשרדים גדולים ובתחומים שונים, אך גם משרדי בוטיק ועסקים קטנים. כל אחד מהלקוחות שלנו מקבל יחס אישי ומסור, תשומת לב מדויקת לפרטים ועבודה איכותית, ללא קשר לגודלו או לכמות הצרכים שלו. לשימוש לקוחותינו העמדנו מוקד שירות שפועל 24/7, המאפשר להם לפנות באופן מיידי ברגע שמתעוררת תקלה או בעיה.  צוות מוקד השירות עבר הכשרה קפדנית בתחום התקשורת והבטחון ויודע לתת את המענה המדויק ללקוחות הקצה. במידה ולא נמצא פתרון בשיחת הטלפון הראשונית, תועברו לטיפול טכנאי, בכפוף להסכם השירות שלכם. את הסכם השירות ניצור במיוחד עבורכם, ונתאים את רמת הזמינות שלנו לצורך שלכם, על מנת לחסוך לכם בעלויות, ומנגד, עדיין לספק את השירות המהיר ביותר. לבחירתכם, תוכלו לבחור הסכם שירות שכולל גם את החלפים, בכדי להבטיח שתחסכו זמן ועיכובים מיותרים על קבלת אישורים להצעות מחיר.

השירותים שלנו

תקשורת וביטחון

שירותי אחזקה ותמיכה למערכות מתח נמוך

אולנט פרוייקטים (חטיבה נפרדת באולנט) מובילה ביד רמה את תחום אחזקת מערכות מתח הנמוך לעסקים ומספקת שירותי תמיכה מקצועיים על ידי מנהל לקוח אישי הזמין לרשות הלקוח. צוות אולנט פרוייקטים מונה צוות מיומן  הפועל במסירות ובזמינות גבוה גם בהגעה לעסק שלך וגם בשירותי מוקד עם זמינות 24/7 הכולל שליטה מרחוק לציוד התקשורת או לסביבת המערכות הקיימות בעסק שלכם.


אנו באולנט מאמינים שחייבים להימנע מתקלות בלתי צפויות ולכן הקמנו מערכת מתקדמת וטכנולוגית לניטור, שליטה ובקרה על כלל מערכות המחשוב הקיימות אצלך בעסק.

הסינרגיה עם חטיבת אולנט IT (החטיבה הטכנולוגית של אולנט) מאפשר לנו לבצע פרוייקטים משולבי תקשורת , חיבור מרחוק ואינטרנט בצורה מהירה, מקצועית והכי חשוב, מאובטחת עם הגנות ברמה הגבוה ביותר!!!

הכל תחת קורת גג אחת כבר אמרנו ?

רשתות אלחוטיות

אולנט פרוייקטים מתמחה במתן פתרונות אלחוטיים WIFI לעסקים, ארגונים, בתי מלון, קניונים ומרכזים ציבורים ופרטיים.


צוות אולנט מעניק לעסק שלך שירות יעוץ, תכנון והתקנה עם מגוון רחב של פתרונות המותאמים באופן אישי על פי דרישה ותקציב, גודל המקום והמהירות הנדרשת.

אזעקות, אינטרקום ובקרות כניסה

מערכות אזעקה, פריצה ואינטרקום הן האמצעים החיוניים לשמירה על ביטחון הארגון ולמנוע פריצות או חדירה של גורמים עויינים לעסק. 

אולנט מעניקה מגוון רחב של פתרונות מיגון היקיפיים לסקטור העסקי והמוסדי, מרכזים לוגיסטיים, בתי מלון ומשרדים.

כל המערכות המוצעות הן של המותגים הגדולים בעולם ומשלבות בהן טכנולוגיות פורצות דרך.

צוות אולנט מעניק שירות יעוץ, תכנון והתקנת המערכות בשטח. כל זאת נעשה תוך דגש על אבטחת מידע מקסימלית.

מצלמות אבטחה

אנו באולנט פרוייקטים מבצעים במקצועיות וניסיון של מעל 20 שנה התקנת מצלמות אבטחה.  ממערכות סטנדרטיות לצרכי צפייה והקלטה ועד מצלמות חכמות לזיהוי תנועה ושילוב אנליטיקה מתקדמת. כחלק מהשירות, החברה מספקת ייעוץ, תכנון, התקנה ולאחר מכן, מעניקה שירותי הדרכה ותמיכה.

תהליך זה נעשה על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון רב בתחום העסקי.

כל המערכות המותקנות עומדות בדרישות התקן הישראלי ומשרד התקשורת ומספקות מגוון פיצ'רים. המצלמות יעילות למעקב אחר הנעשה בעסק.

תקשורת וביטחון

תשתיות תקשורת

לצוות המקצועי של אולנט פרוייקטים, יש את כל הידע, הניסיון והכלים הנדרשים לאספקת שירותי תשתיות תקשורת הטובים ביותר בעולם, בהתאם לצרכי הלקוח, תנאי השטח, מבנה העסק והגדרות תקציב.  השירותים כוללים הערכת תשתית תקשורת קיימת ושדרוגה, לצד פיתוח, תכנון והתקנת תשתיות תקשורת חדשות ומתקדמות על בסיס נחושת, סיבים אופטים או רשתות אלחוטיות וכן חיבור של נקודות וציוד קצה.


בנוסף, אנו באולנט מקימים חדרי שרתים, ארונות תקשורת והתקנת אל פסקים, מתגים ונתבים לצורך חיבור מערכות המחשוב באופן איכותי, בקצבים מהירים ובתקשורת יציבה.

הכל בסינרגיה מושלמת עם חטיבת אולנט מחשוב כבר אמרנו ?

bottom of page