top of page
Neat Computer Desk

שירותי מחשוב לעסקים

אולנט מובילה ביד רמה את תחום שירותי המחשוב לעסקים ומספקת שירותי תמיכה על ידי מנהל לקוח אישי הזמין לרשות הלקוח. מערכות המחשוב הם העורק הראשי של כל ארגון או עסק ולו הקטן ביותר. התלות במערכות ובמחשבים אלה לצורך התנהלות שוטפת, מובילה אותנו לצורך בשירותי תמיכה צמודים ואישיים, שהרי תקלה כזו או אחרת במערכות המחשוב מתורגמת להפסדים כספיים!
 
צוות אולנט מונה צוות מיומן הפועל במסירות מול מאות תקלות של לקוחות החברה. צוותי התמיכה, בהם מנהלי רשתות, מומחי סיסטם בכירים ומומחים נוספים המעניקים שירותי תמיכה מרחוק או בהגעה לאתר הלקוח (על פי דרישה ואופי התקלה).
 
על מנת לייעל את השירות ולהבטיח מענה מהיר, כל לקוח מקבל מנהל שירות אישי אשר חי ונושם את פעילותו וצרכיו.

השירותים שלנו

אולנט מערכות - מחשוב לעסקים

שירותי אחזקה
ותמיכה למערכות מחשוב

אולנט מערכות מובילה ביד רמה את תחום אחזקת מערכות המחשוב לעסקים ומספקת שירותי תמיכה מקצועיים על ידי מנהל לקוח אישי הזמין לרשות הלקוח. צוות אולנט מונה צוות מיומן  הפועל במסירות ובזמינות גבוה גם בהגעה לעסק שלך וגם בשירותי מוקד עם זמינות 24/7 הכולל שליטה מרחוק לציוד המחשוב והתקשורת וגם שליטה מרחוק עם כלים טכנולוגים ומאובטים למשתמשים שנמצאים מחוץ למשרד.
 
אנו באולנט מאמינים שחייבים להימנע מתקלות בלתי צפויות ולכן הקמנו מערכת מתקדמת וטכנולוגית לניטור, שליטה ובקרה על כלל מערכות המחשוב הקיימות אצלך בעסק.

הסינרגיה עם חטיבת אולנט פרוייקטים (החטיבה לשירותי מתח נמוך באולנט) מאפשר לנו לבצע פרוייקטים משולבי תקשורת , פריסת תשתיות רשת או סיבים אופטים, הקמת ארונות תקשורת וחדרי שרתים ועוד מגוון רחב של מוצרי מתח נמוך, בצורה מהירה, מקצועית והכי חשוב, מאובטחת עם הגנות ברמה הגבוה ביותר!!!

הכל תחת קורת גג אחת כבר אמרנו ?

שרתים ואחסון

אולנט מערכות משווקת מותגי עלית בעולמות השרתים והאחסון כמו חברת DELL, HP, VMWARE.

כל פרוייקט חדש או שדרוג מערכת קיימת מתחיל בפגישה אצל הלקוח, הבנת הצרכים, התקציב והדרישות, ולאחר מכן ביחד עם המומחים אצלנו במחלקת השרתים והאחסון, אנו מתאימים את המוצר המושלם עבורך.

בהמשך, מבצעים את הפרוייקט הטכנולוגי ביחד עם הצוות המקצועי אצלנו באולנט.

פרויקטים שביצענו כוללים התקנות סביבות שרתים מחוברים למערכות אחסון בחיבורים אופטים NVMe/ISCSI, סביבות VDI (Virtual Desktop), העברת לקוחות מסביבת שרתים פיזים לסביבות וירטואליות מתקדמות על בסיס טכנולוגיה של VMWARE או HYPER-V

מחשבים וציוד היקפי

כחלק מהשירות שאנו מספקים ללקוחות שלנו, אולנט משווקת במחירים תחרותיים ובתנאים מעולים את מגוון מוצרי המחשוב וציוד היקפי הקיימים בשוק.

תחנות עבודה, מחשבים ניידים של המותגים המובילים כמו DELL, HP, LENOVO.

מקלדות ועכברים ומסכים למחשב.
מדפסות משולבות עם הזרקת דיו ולייזר.
 
ציוד לחדרי ישיבות, מצלמה ועידה.
 
תוכנות אופיס ורישוי מערכות הפעלה.
טאבלטים וטלפונים ניידים של סמסונג ואפל.

ועוד מאות מוצרים של היצרנים המובילים... מומלץ להתקשר למחלקת המכירות ולקבל הצעת מחיר בהתאם.

פתרונות ענן

אנו באולנט מספקים פתרונות ענן מתקדמים ומותאמים באופן מלא לצרכים הספציפים לעסק שלך, כולל שירותי אופיס 365 עם מגוון המוצרים הקיימים,
 
מיקרוסופט Azure, שרתים וירטואלים VM בענן ציבורי או פרטי, סינון דואר זבל ופישינג, גיבוי ענן מוצפן, הקמת סביבות DR לחוות שרתים מרוחקת עבור שרידות מערכות המחשוב ועוד מגוון רחב של פתרונות ענן.

פרוייקטים מורכבים שביצענו ללקוח גדול כוללים העברת מספר רב של שרתים מסביבת ענן אחת שאין לנו קשר או חיבור אליה ובאמצעות טכנולוגיה מאובטחת שיודעת להעביר סביבות וירטואליות מקצה לקצה,  העברנו במשך תקופה את כל השרתים הפעילים לסביבת ענן של אולנט, בלי להפריע לעבודה השוטפת של המשתמשים.  לאחר שכל המידע עבר, ביצענו ניתוק וחיבור המשתמשים לסביבה החדשה.
 
יש לנו את כל הניסיון והידע הנדרש, למידע נוסף מומלץ להתקשר.

אולנט מערכות - מחשוב לעסקים

אבטחת מידע

בנוסף לשירותי תמיכה למערכות המחשוב, אנו באולנט מספקים ללקוחות שירותי הגנות סייבר ואבטחת מידע הכוללים:
 
מערכות ניטור ותעבורת מידע, פיירולים (חומת אש) של חברת Fortinet ו Checkpoint, אנטי וירוסים משולבי EDR של היצרנים המובילים ESET, BITDEFENDER, SentinelOne,
 
שירותי אימות כפול 2FA של חברת ENTRUST, CISCO, הצפנות דיסקים,
שירותי גיבוי ענן לחוות שרתים בארץ או בחו"ל באמצעות חברת VEEAM ואקרוניס ועוד מערכות מתקדמות.
 
שירותי SIEM, VLAN, Zero Trust, סיגמנטציה רשתית
ועוד מגוון רחב של פתרונות תקשורת ואבטחת מידע לעסק שלך.

פרוייקטים מורכבים שביצענו באולנט כוללים החלפת כל ציוד התקשורת במשרדי הלקוח כולל הפרדת סיגמנטציה בין המחלקות השונות, הגדרת פיירולים בתצורת HA (שרידות), העברת כל השרתים לחוות שרתים מרוחקת עם התקנת קווים תקשורת מהירים ומאובטחים בין המשרד לארון שרתים בחווה.
לחיבור מאובטח מרחוק לסביבת השרתים, התקנו מערכת ZERO TRUST של חברת ARUBA המספקת תקשורת נקייה ומאובטחת מאיומים בין המשתמשים לסביבת השרתים.

יש לנו את הניסיון והידע הנדרש לכל בקשה.

Working from Home

כל שירותי המחשוב 
במקום אחד

לשיחת ייעוץ עם מומחה אולנט,
ללא עלות וללא התחייבות !!! 
לחץ כאן ↓

bottom of page