מוצרי מיקרוסופט

הפצת מוצרי מיקרוסופט

insert image

חלק מהותי ובלתי נפרד מתפיסת העבודה ב- Allnet הוא העקרון לפיו אין מתפשרים על מוצר שאינו מושלם, וודאי שלא מציעים ללקוחות תוכנות ורכיבים העונים על דרישות פחותות מכך. זו הסיבה שהמומחים של Allnet בחרו לשווק באופן רשמי בישראל את מבחר מוצריה של  חברת מיקרוסופט, המובילה בעולם בתחום התוכנה והמחשבים והדוגלת בעקרונות קפדניים של חתירה לשלמות. מוצרי הדגל של החברה נותנים מענה למגוון רחב ומסועף כל כך של תנאי עבודה ומצבים מורכבים, עד לרמה מעוררת השתאות בדיוק פרטיה.

Microsoft Office 365

אחד מממשקי העבודה היעילים והנפוצים ביותר שפיתחה חברת מיקרוסופט הוא Microsoft Office 365 המכיל אלפי פונקציות, כלים ויישומים מבוססי אינטרנט לעסקים, תוך חלוקה מפורטת לתחומי עשייה ובהתאמה מושלמת לסוגי הפעילות המגוונים במגוון סקטורים. בין השאר, התוכנה מאפשרת לגשת למסמכים, לדואר אלקטרוני, לאנשי קשר וללוחות שנה מכל מקום בתצורה מאובטחת – גם ממכשירים ניידים ובאופן רספונסיבי, כולל אפליקציות שימושיות לתצוגה נוחה וביצוע פעולות על גבי מסך מגע. השירות משלב גרסאות מקוונות של כלי התקשורת והשיתוף הטובים ביותר מבית היוצר של מיקרוסופט, ובמגוון מסלולי תשלום המותאמים לתקציבו של כל עסק וארגון.

Exchange online ו- Outlook

מוצר ייחודי נוסף של מיקרוסופט המאוחסן בשרתים שמפוזרים על פני שלוש יבשות שונות, הוא פונקצית הדואר המתקדמת של Exchange online, הנהנית משירותי ביטחון מקוונים ומיציבות וזמינות ללא תלות במערכת מקומית – כלומר ללא השקעה בשרתים מקומיים או בחיוב לקבלת רישוי הכרוך בעלויות נוספות. במצבים אחרים ובארגונים שצרכיהם תואמים זאת, מוצעת האפשרות האחות לתוכנת  Exchange online – ממשק Outlook הפעיל גם במצבים לא מקוונים, והמותאם לארגונים, גופים ומוסדות במגוון רחב של תחומי פעילות. ההבדל העקרוני בין שתי התוכנות מבוסס על שני אופני עבודה הפוכים  זה מזה – האחד מצריך ממשק רב מערכתי ורב מרחבי, בדגש על נגישות לכלי העבודה במקומות שונים (ולמעשה מכל מקום בעולם), לעומת סוג העבודה ההפוך, המצריך מערכת קיימת במחשב שממוקם ב"בסיס האם" הקבוע של החברה, והנהנה ממגוון פונקציות ויישומים שמוגדרים באופן מובנה במערכת המקומית.

מוצרים משלימים

מלבד תוכנות העילית Microsoft Office 365 ושרתי הדואר והעבודה השוטפת, אנו משווקים, מטמיעים ומספקים שירותי ליווי טכני מקיף למוצרים נבחרים נוספים של מיקרוסופט:

Microsoft Dynamics CRM – תוכנה רב מערכתית המספקת אינספור כלים הנחוצים ליצירה ולניהול תיקי לקוחות באופן ברור ונוח לשימוש, החל ממעמד יצירת הקשר הראשוני ועד לביצוע העסקה ולשלבי ההמשך שאחרי המכירה.

SharePoint – פורטל ארגוני המספק כלים ושירותים נוחים ונגישים לשיתוף מסמכים ומשאבים.

Hosted Exchange – ממשק ארגוני כולל המאפשר גישה לדואר וליומן מכל מקום, שיתוף וסנכרון יומנים, משימות ומיילים, הקמת מערך ספר טלפונים כלל ארגוני, סנכרון טלפונים ניידים חכמים עם המשרד ועוד.

Mail Services – שירות לתיבות דואר המאפשר נפח אחסון משתנה, דואר נכנס ויוצא בפרוטוקולים POP3/SMTP, ואפשרות גישה מכל מקום בעולם.

על מוצרי מיקרוסופט והמותג שמאחוריהם

אם אתם רוצים ניהול משרדי נכון, יעיל ופשוט בארגון כדאי שתשלבו פונקציות ותוכנות מתקדמות של חברת מיקרוסופט. חטיבת הפצת התוכנה של Allnet מציעה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים עם מוצרי מיקרוסופט מוערכים, המובילים בכל העולם בכל הקשור למחשבים ותוכנה. המוצרים כוללים את אופיס 365, Exchange online , Outlook ומוצרים משלימים ביניהם Microsoft Dynamics CRM, SharePoint, Hosted Exchange ו-Mail Services.

חברה השולטת בעולם המחשבים והתקשורת

Microsoft Corporation הינה אחת מחברות המחשבים היותר בולטות ורווחיות בעולם שגידולה נשען רבות על גישת רכישות עם ממוצע רכישות של שש חברות בשנה. מדובר בחברה אמריקאית ששווייה בשוק מוערך במאות מיליארדי דולרים העוסקת בתחומי חומרה, תוכנה וציוד היקפי למחשבים. בין היתר החברה מפתחת טאבלטים, סמארטפונים, קונסולות לאקס בוקס, נגני מוסיקה, מצלמות רשת, עכברים ומקלדות, וכן מערכות הפעלה ווינדוס למחשבי PC,  תוכנות משרדיות אופיס, שרת הדואר Exchange, דפדפן אינטרנט אקספלורר, מנוע החיפוש בינג, תוכנת צ'אטים מסנג'ר, אחסון בענן ב-  OneDriveועוד. את החברה מנהל משנת 2014 סאטיה נאדלה שהחליף את ביל גייטס.

התפתחותה של חברת מיקרוסופט

חברת מיקרוסופט הוקמה בשנת 1975 על ידי סטודנט צעיר בשם ביל גייטס וחברו אלן פול במטרה לפתח לראשונה מעבדי מיקרו לצד מפרשי בייסיק שנרכשו בהמשך על ידי חברת אפל. ההצלחה הגדולה של החברה הגיעה עם קבלת חוזה מול יבמ בתחילת שנות השמונים ליצירת מערכת הפעלה למחשב אישי. מיקרוסופט רכשה את המערכת מבית תוכנה קטן שכונתה דוס וסיפקה ליבמ רישוי עבורה, כך שנותרו בידיה זכויות מכירת המערכת לגורמים אחרים בשוק. המחשבים של יבמ הפכו להצלחה וכך גם מערכת ההפעלה דוס שהפכה לתקן מוביל בענף.

בהמשך עם יציאת מחשבי מקינטוש של אפל, מיקרוסופט פעלה נמרצות ליצירת מערכות הפעלה חדשות עם בסיס גרפי שהוסף למערכת ההפעלה של דוס.

במקביל החברה כבר הודיעה על פיתוח מערכת הפעלה חדשה שכונתה בעברית חלונות, שיצאה בגרסה ראשונה בשנת 1987. ההצלחה של מערכת זאת הגיעה עם גרסתה השלישית בשנת 1990, בעיקר בזכות היותה תואמת מערכות הפעלה ישנות. בנוסף, מיקרוסופט בחרה לפתח המצאה משנית שאפל לא הייתה מעוניינת בה של חבילה תוכנות משרדית בשם אופיס שכללה מגוון סוגי תוכנות לרבות מעבד תמלילים, תוכנת מצגות ועוד חבילת תוכנות שנמכרה במחירים שוברי שוק והציבה את מיקרוסופט כארגון מוביל בענף המחשבים. מיקרוסופט גם שלטה בשוק התכנות עם פיתוח שפת תכנות בייסיק, VB , C++ ועוד. שיא נוסף בהצלחת החברה הושג בשנת 1995 עם כניסת גרסת חלונות 95 והצלחה מאסיבית שהפכה אותה לספקית עיקרית של מערכות הפעלה בעולם.

בנוסף לכך, מייקרוסופט הצליחה לתפוס גם את הרכבת החדשה של עולם האינטרנט כשיצרה את הדפדפן המוביל אינטרנט אקספלורר שהותאם למערכת חלונות וסופק בחינם. הגישה הפכה את החברה לשליטה גם בתחום זה. אך גם כאן מיקרוסופט לא עצרה וחדרה לשוק הארגוני באמצעות שרת הדואר המצליח Exchange ופיתוח שפת התכנות #C. כמו כן היא חדרה לעולם המחשוב הזעיר עם פיתוח של מכשירי סלולר ומערכות הפעלה עבורם.

על מוצרי מיקרוסופט וממשק אופיס 365

חברתנו משווקת ומתקינה את אופיס Microsoft Office 365 במבחר גרסאות מקוונות ובשלל מסלולי תשלום. מדובר בממשק הנחשב לטוב ביותר שמיקרוסופט פיתחה אי פעם, הכולל שורה ארוכה של אלפי כלים, פונקציות ויישומים המבוססים על רשת האינטרנט ומתאימים למגוון צרכים עסקיים:

  • שלל חבילות גמישות ומגוונות המאפשרות קבלת שירותי ענן בכל היקף מבוקש.
  • גישה מאובטחת מכל מקום ומכל מכשיר לרבות גישה טלפונים מניידים עבור פונקציות שונות לרבות גישה למסמכים, לוחות שנה, אנשי קשר ודואר אלקטרוני.
  • מערכת רספונסיבית עם מבחר עשיר של אפליקציות בעלות תצוגה נוחה ועם אפשרות לבצע פעולות שונות על גבי מסכי מגע.
  • התקנת חבילה אחת של משתמש על מספר רב של מחשבים ועם קשר ישיר למכשירי סלולר.
  • אופיס און ליין – פונקציה לעריכת מסמכים בעזרת דפדפן, אפשרי גם במחשבים שאין בהם אופיס. 
  • המערכת כל הזמן מעדכנת את גרסאות התוכנות שלה.
  • Exchange און ליין – שירותי דואר אלקטרוני מאובטח בענן עם תמיכה מלאה בעברית, עונים לצרכי המגזר העסקי כולל אפשרות לשיתוף אנשי קשר, הרשאות, תיבות דואר ויומנים במגוון התקנים ומכשירים כדוגמת טלפונים ניידים. השירות מספק תיבות דואר לכל משתמשי הארגון עם שטח אחסון גדול לרבות אפשרות לשטח אחסון לא מוגבל.
  • אאוטלוק – תוכנת דואר אלקטרוני פשוטה לשימוש ללא צורך בהורדות של תוספים או בגדרות אחרות. כמו כן, ניתן לקבל שירותי דואר בענן באופן פשוט ויעיל.
  • SharePoint און ליין – פלטפורמה המאפשרת שיתוף מידע נוח ויעיל מכל מקום ומכל מכשיר. על הפלטפורמה מוצעים אלפי שטחי אחסון שניתן לחלקם למחלקות שונות בארגון. על שטחים אלו ניתן לבצע מגוון פעולות כמו להעלות פוסטים, שיתוף של מסמכים וכן לעקוב ולהגיב אחר תכנים שונים.

כמה מילים עלExchange online  

פונקציית הדואר המתקדמתExchange online  של מוצרי מיקרוסופט מעניקה שירותים מקוונים ברמת אבטחה גבוהה ביותר. מדובר בשירותים זמינים ויציבים שאינם תלויים במערכת הדואר המקומית של הארגון ואינם נדרשים בקבלת רישוי או בשרתים מקומיים. כמו כן, קיימת אפשרות בפונקציה זו גם לממשק של אאוטלוק בו ניתן לעשות שימוש גם במצב שאינו מקוון. רמת האבטחה הגבוהה שלExchange online  מושגת בעזרת אמצעים מתקדמים דיגיטאליים ופיזיים הפזורים במקומות שונים בעולם ומסופקים עם שירותי גיבוי רציפים, כולל יכולות מעולות לשחזור של מסמכים מאסונות. כמו כן, לתוכנה ממשק ניהול איכותי ומשולב בעזרתו ניתן לנהל ארכיונים בענן ולגשת למידע היסטורי. במידת הצורך ניתן להגדיל שטחי אחסון. כל זאת ועוד עם מערכת פשוטה לשימוש ותחזוקה המותאמת ליכולות וצרכי הארגון.

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו