BitDefender

BitDefender הפצת

insert image

האם אתם שלמים עם ההגנה הקיימת על מערך העבודה שלכם? האם אתם סמוכים ובטוחים כי אין דבר שיכול לחדור אל מערכת העבודה שלכם ולשבש אותה? הגנה על מכלול המסמכים, הממשקים, תכניות העבודה ואופני התקשורת בחברה אינה יכולה להיעשות עוד באמצעות תוכנות חומת אש גנריות כבעבר, מהסיבה הפשוטה שהתכניות הזדוניות והווירוסים השונים הופכים מיום ליום למתוחכמים ובלתי חדירים, ובאפשרותם לפרוץ באופן היפותטי לכל סוג של רכיב, פונקציה או פקודה במחשבים ובמערכות התקשורת הקיימות.

כדי להקדים תרופה אפילו לווירוס שעוד לא הומצא, אנו ב- Allnet מספקים הגנה על מערכות המיחשוב, התקשורת וההתקנים השונים באמצעות מערכי האבטחה הטובים בעולם מבית Bitdefender, האמונים על בניית מערכות הגנה חובקות כל ובאופן שמותאם ספציפית לשימושיהם הייחודיים של כל חברה וארגון.

המוצרים של Bitdefender 

ענקית ההגנה Bitdefender מככבת בחמישיית החברות הגדולות והמובילות בעולם להגנה על מחשבים, תוכנות, חומרות והתקנים מפני תכניות ומרכיבים זדוניים לשלל סוגיהם, וברבות השנים היא השיקה מבחר מוצרים המותאמים לסוגי לקוחות נפרדים – ביתיים ועסקיים, למגוון מכשירים ומערכות הפעלה, לשימושים שונים ואף לתחומי עיסוק שונים בתוך המגזר העסקי. מוצרי החברה כוללים היצע רחב של טכנולוגיות המזהות ודוחות בין היתר הודעות פישינג, ספאם ורשתות חברתיות, מערכות המנטרות רכיבים בעייתיים כבר ברגע הפעלתם במכשיר, וכן אמצעים מתקדמים להאצת תהליכי העבודה במחשב.

זמינות 24/7

יתרון נוסף ובולט של Bitdefender על פני חברות אנטי וירוס אחרות, נעוץ בעובדה כי היא מעמידה  לרשות לקוחותיה מוקד שירות ותמיכה מקצועי מטעמה (ולא על ידי חברה חיצונית), הפועל בכל שעות היממה ועם מגוון אפשרויות שונות ליצירת קשר. כך, כל שאלה, תקלה או פנייה שתתעורר אצל הלקוח בנוגע למוצרי Bitdefender תופנה באופן אוטומטי למומחים של Allnet, ותועבר מיידית לחברת האם בחו"ל, עד לקבלת מענה ישיר וממוקד בתוך פרק זמן מינימלי. לא בכדי בחר צוות המחקר והפיתוח של Allnet לשמש כמשווק הרשמי של Bitdefender בארץ, וניסיוננו רב השנים עם החברה מעיד פעם אחר פעם כי זו אכן ההחלטה המדויקת והטובה ביותר, ולמעשה האופטימלית לכל עסק או ארגון שמעוניין להגן על מערך הפעולה שלו בשגרת עבודתו.

פתרונות אנטיוירוס מבית Bitdefender

בתקופה בה אנו חיים מערכות מחשוב ארגוניות מחוברות לרשת וגורמים זדוניים משתכללים כל הזמן. לכן תוכנות הגנה סטנדרטיות כבר אינן מספקות לצורכי אבטחה של ארגונים. חברת Allnet המובילה בפתרונות מחשוב וטכנולוגיה לעסקים מציעה ללקוחותיה מערכי אבטחה והגנה מהמתקדמים ביותר בעולם, של המותג המוביל Bitdefender שהיא משמשת כמשווקת רשמית שלו בארץ.

מדובר במערכות אבטחה והגנה מקיפות המותאמות לצרכים ומאפיינים ספציפיים של כל ארגון, המזהות בעיות מרגע הפעלתו של המכשיר. המערכות מספקות הגנה לחומרות, התקנים ותוכנות, ממשקים, מסמכים, אמצעי תקשורת ותוכניות עבודה. כמו כן, הגנת אנטיוירוס מסופקת עבור סוגים רבים ושונים של מרכיבים ותוכניות זדוניות, לרבות הודעות ספאם, פישניג, חדירה לרשתות חברתיות. כל זאת ועוד עם רמה גבוהה של זמינות באמצעים שונים הכוללים מוקד תמיכה מאויש מטעמנו הפועל סביב השעון.

על המותג Bitdefender

מאחורי המותג ביטדיפנדר עומדת חברה רומנית שנוסדה בתחילת שנות האלפיים המספקת פתרונות אנטיוירוס איכותיים למחשבי מאק ו-  PCוגם לטלפונים ניידים, הידועים באמינותם ובקלות השימוש בהם. בשני עשורים החברה הצליחה לעקוף ענקיות אבטחה בזכות שורה ארוכה של מוצרים מעולים עם שלל פונקציות מתקדמות שהיא משיקה.

מסלולי אבטחה שונים

Bitdefender מציעה ללקוחותיה מסלולי אבטחה שונים, מהם כל לקוח, ארגון ובית עסק יכול לבחור באלו המתאימים לצרכיו:

 • אנטיוירוס פלוס – הגנה עבור שלושה מכשירים. יש לציין כי כבר ברמה בסיסית זו תזכו לקבל פונקציות הנחשבות על ידי חברות אחרות כפרימיום, כדוגמת אנטי כופר, ניהול סיסמאות, הגנת בנקאות און ליין והגנה נגד הונאה.
 • אבטחת אינטרנט – הגנה יותר מקיפה ומתקדמת עבור שלושה מכשירים המוסיפה עוד פונקציות לתוכנת הבסיס, ביניהן יצירת כספות לאחסון של מסמכים יקרי ערך ולהצפנתם של קבצים, מניעת שחזור של קבצים שנמחקו ויועץ המכוון את המשתמש לניצול מרבי של אמצעי ההגנה.
 • אבטחה טוטאלית – הגנה המכסה חמישה מכשירים שיכולה להיות עבור מכשירי מאק, אנדרואיד או PC. היא מוסיפה על הקיים בתוכנות אחרות עוד מגוון פונקציות אבטחה, ביניהן כלים פרקטיים נגד גניבות ואופטימיזציה לעבודת מכשירים.

הטכנולוגיות שמאחורי המותג

היכולת לספק הגנה יעילה נגד תוכנות זדוניות של המותג ביטדיפנדר מבוססת על מספר טכנולוגיות עיקריות:

 • חתימה – טכנולוגיות זיהוי סטנדרטיות.
 • ניתוח האוריסטי – מסופק בסביבות וירטואליות הזוכות לאבטחה.
 • ניטור התנהגות – עבור הליכים שונים המופעלים במערכות מחשוב ותקשורת.
 • איתור וחסימה של יישומים המנסים לזכות בגישת רישום עבור הרצתם של סקריפטים שונים ברשת.

מוצרי אבטחה אמינים ומומלצים

מאחורי השבחים על מוצרי אנטיוירוס Bitdefender עומדת שורה ארוכה של גורמים הממליצים על מוצרי המותג, לצד אישורי תוכנה בינלאומיים. בין היתר פתרונות החברה מהוללים באתרים, פורומים ובלוגים שונים המשווים בין ביצועי תוכנות אנטי וירוס קיימות בשוק. בנוסף, החברה זכתה בפרסים רבים, ביניהם:

 • פרס עורך של המגזין המחשבים המצליח ביותר בעולם PC Magazine, הממליץ על רכישת מוצרי המותג.
 • מוצר אנטי וירוס נבחר פעמיים ברציפות על ידי AV-Comparatives.
 • המותג זכה במקום הראשון בקטגוריות של Proactive Malware Detection בזכות אמצעי עזר לגילוי גורמים זדוניים וכן מקום ראשון בקטגוריה של Real World Detection בגין ביצועים בעלי רמת דיוק גבוהה, Best Overall Speed, בזכות תרומה לביצועי מערכת ומקום ראשון גם בתחום Malware Removal בגין יכולות מרשימות להסרת וירוסים ממערכות מחשוב.
 • המותג זכה בתואר האנטי וירוס הטוב ביותר לשנת 2014.
 • זכה בכל שלושים וחמישה הפרסים של SPAM AWARDS אשר הוענקו מטעם VIRUS BULLETIN.
 • תואר שהוענק על ידי AV-TEST עבור The Best Performance Award בזכות פתרונות אנד פוינט.

תכונות ויתרונות של ביטדיפנדר

מלבד מה שכבר אוזכר, בחירה בתוכנות אנטיוירוס Bitdefender תעניק לכם מוצרי איכות עם תכונות ויתרונות המשתנים בהתאם לגרסה ולחבילה המבוקשת, כולל בין היתר:

 • אבטחת מידע ונתונים אוטומאטית והגנה מפני שורה ארוכה של גורמים זדוניים עכשוויים, ביניהם וירוסים, רוגלות, סוסים טרואיניים ועוד, וכן יכולות אנטי פישינג משופרות ומודלים נוגדי יישומי ריגול הגנה. זאת לצד הגנה מעולה לרכישות און ליין ולפעילות בנקאית. כמו כן התוכנות פותרות בזמן אמת בעיות שונות של אבטחה, חוסמות איומים ברשת ומונעות את הורדתם למחשבי המשתמשים.
 • קל ונוח לשימוש – מלבד היות תוכנות אנטי וירוס של ביטדיפנדר איכותיות ואמינות הן גם מאוד נוחות וקלות לשימוש. הן מאפשרות התאמה אישית של התוכנה לכל רמת מורכבות מבוקשת ונדרשת, מרמת מתחילים, למנוסים ועד למומחים. כמו כן הן כוללות ממשקים גראפיים משופרים עימם ניתן בהקלקה אחת לבצע פעולות שונות, לנהל סריקות ולקבל מידע אבטחה עדכני.
 • מוקד תמיכה סביב השעון – יתרון נוסף שחברת ביטדיפנדר מעניקה הינו מוקד התמיכה שלה המאויש סביב השעון ומספק מענה מקצועי לכל בעיה ושאלה. שירותי התמיכה מוצעים באמצעים שונים הכוללים צ'אט בזמן אמת ותמיכה טלפונית. בנוסף ניתן למצוא ברשת האינטרנט מבחר גדול של מדריכים.
 • גרסאות לעסקים הכוללים הגנות רב שכבתיות ומגוון אפשרויות גיבוי וכן סריקות אוטומטיות להתקנים מחוברים של USB.
 • התוכנות מספקות הגנה מרבית לאמצעי תקשורת שונים לרבות מרכזיות של הארגון.
 • שלא כמו תוכנות אנטי וירוס אחרות, התוכנות של ביטדיפנדר אינן גורמות להאטת עבודת מערכות מחשוב. זאת לצד תפעול תוכנות אנטי וירוס במהירות ויעילות רבה.
 • הגנה על פרטיות המשתמש עם אבטחת זהות של משתמשים בעת גלישה באינטרנט וברשתות חברתיות ורכישה ברשת, ומניעת דליפת מידע אישי לרשת האינטרנט. 
 • התוכנות מחפשות כל הזמן פגיעות ותפקודים לקויים במערכות ההפעלה של מערכת המחשוב, מאתרות, מזהות ומוחקת איומים שונים ללא השפעה על עבודת המחשב.
 • אפשרות להצפנת נתונים בעת שליחת הודעות וכן לאבטח נתונים. כל זאת בלחיצה על פונקציה אחת.
 • ניהול סיסמאות – עם יכולות ליצירתן ושמירתן של סיסמאות חזקות במיוחד.

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו