חטיבת הפצת תוכנה

השירותים שלנו

insert image

חטיבת הפצת התוכנה של אולנט מערכות מציעה מגוון רחב של פתרונות

אפליקצית אבטחה המספקת פתרון לאימות כפול וכניסה מאובטחת למשתמשים
מפתרונות האבטחה המתקדמים ביותר בעולם, הגנה מקסימלית מפני מתקפות סייבר וכופר
ייעוץ ומכירת רישוי מקירוסופט, ענן 365 וחידושי רישיונו

שירותי הפצת תוכנה

insert image

אנו מפיצי Gold Partner של Microsoft, בעלי ידע רב ויכולת התאמת המסלול המתאים לכל ארגון ,לצד מחירים אטרקטיביים במיוחד למגוון הרישיונות הקיימים.

הבחירות שאתם מקבלים בתחום התוכנה בארגון שלכם, יכולות להשפיע על אופי העבודה כולה בפן הבטיחותי מבחינת אבטחת מידע, נוחות, היעילות, וכמובן החיסכון הכספי.  אנו ב-Allnet מייעצים בנוגע לכדאיות הרכישה של כל אחד ואחד מהמוצרים, בהתאם לצרכי החברה שלכם, ומבצעים את הטמעת המוצרים, הדרכה יסודית וליווי ממושך במעמד ההתקנה ולאחריה, לרבות טיפול בתקלות מרחוק, ובמידת הצורך באמצעות הגעה פיזית למקום. בנוסף, אנו מבצעים פרויקטים של שדרוגי שרתים, במקביל לייעוץ ומכירת רישוי, וגם ייעוץ ובדיקות רישוי לתוכנות קיימות.  נשמח לעמוד לשירותכם לאורך כל הדרך.

התוכנות שלנו

Microsoftאנו מספקים ייעוץ והכוונה לכלל רישיונות Microsoft ודואגים ליעילות וחסכון בארגון שלכם. בנוסף, אנו בוחרים את המסלול הנכון למעבר לענן 365, ייעוץ ומכירת AZURE, חידושי רישיונות וביצוע פרויקטים של שדרוגי שרתים.

Bitdefender קבוצת Allnet היא המפיצה הרשמית של התוכנה בישראל. Bitdefender כוללת מנגנוני אבטחה מהחזקים והמתקדמים בעולם בתחום אבטחת מידע ויודעת להתמודד עם איומי רשת חדשים ומתוחכמים, כולל התקפות סייבר/כופר. למערכת ממשק ניהול ידידותי מבוסס ענן.

SMS Passcode (CensorNet MFA) – אפליקציה ניהולית המספקת פתרונות אימות מתקדמים לכניסת משתמשים.

 

שותפים עסקיים

insert image

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו