IT שירותי

מוקד תמיכה טכנית
מערכות ניטור
תחזוקה שוטפת
שירות באתר הלקוח
צוות מקצועי ומיומן
זמינות גבוהה
אבטחת מידע
פתרונות חומרה ותוכנה

שירותי המחשוב של אולנט

insert image

כשם שאי אפשר לשרטט ריבוע עם מחוגה, או ליצור מגזרות נייר בחיתוכים עדינים בעזרת מסור, כך כל ארגון זקוק לכלי העבודה הנכונים לו. מומחי השירות והמיחשוב של Allnet יבנו עבורכם פתרונות המותאמים בדיוק לצרכי הפעילות שלכם ולאופי הארגון, אשר מכוילים אך ורק לפי אמות המידה שלכם. חברת Allnet הישראלית, המובילה בעולם התוכנה, המיחשוב והמערכות, מתמחה במציאת פתרונות עבודה יומיומיים ואיכותיים לחברות וארגונים – מעסקים זעירים ועד לחברות ענק.

 

השירותים שלנו

תוכלו לבחור באחד או כמה מפתרונות המערכת שאנו מציעים, בהתאם למטרות הארגון שלכם, לשגרת העבודה בו ועל פי מידת הצורך:

תמיכה כוללת במערכות המיחשוב הארגוניות – שירותי תמיכה בזמן אמת בכל הנוגע לתכניות, מחשבים ומערכות, בשיחה טלפונית מלווה או באמצעות שליטה מרחוק בין שני מחשבים.

שירותי Outsourcing תמיכה אישית וקבועה בארגון, במשרה מלאה או חלקית (בהיקף גמיש מאד) המלווה שורה של שירותים עם ערך מוסף גבוה במיוחד: שירותי מוקד, ביצוע פרויקטים ותמיכה רב-מערכתית, והכל בשיתוף מלא עם כלל המומחים של Allnet המגיעים ממגוון תחומי ידע וניסיון מקצועי.

מוצרים נלווים – ייעוץ מקצועי בדבר רכישות, ואף מכירות והתקנות של שרתים, מערכות הפעלה, ציוד תקשורת, ציוד היקפי למחשבים, מוצרי אבטחת מידע ועוד ועוד – וכן תחזוקה שוטפת לכל מוצר ומוצר.

 

מתמקדים על המטרות הנכונות

פתרונות ה- IT שבונים המומחים שלנו ב- Allnet נתפרים לכל חברה באופן אישי, והם אינם מתעכבים על פתרונות שלא עונים על הצורך שלכם. בקשר הדוק עם אנשי המיחשוב והמערכות שלנו, ובשיתוף פעולה מלא איתכם, אנו נבנה עבורכם ממשק עבודה מקיף ומקצועי לצרכים שלכם, המשתנה עם הזמן ובעת הצורך, וכן מתוחזק באופן שוטף ללא תקלות. בכל שלב ושלב, יחד איתכם, אנו נסקור את הנעשה בחברה לרבות איפיון מדויק של אופי הפעילות בה, היכרות אמיתית עם חזון המקום ועם “הלב הפועם" שלו, תצפיות על הנעשה בשגרת היומיום ושדרוג סביבת העבודה, ונבנה מאפס ממשק עבודה חדש – כזה שיִפקח לכם את העיניים ויאפשר לראות סופסוף רחוק, וצלול.

על שירותי IT וחשיבותם

שירותי IT לעסקים המסופקים על ידי Allnet, מעניקים פתרונות מחשוב מדויקים ומותאמים למאפייני וצרכי הארגון שלכם. לחברה מספר פתרונות שונים מהם כל אחד יכול לבחור בנכון לארגונו. הפתרונות כוללים שירותי מיקור חוץ באופן מלא או חלקי, תמיכה מקיפה בכל מערכות המחשוב של הארגון, מתן פתרונות IT מלאים לכל צורך, ועוד מגוון שירותים ומוצרים נלווים, החל מייעוץ מקצועי לרכישת מוצרים ועד מכירה, התקנה ותחזוקה של מערכות הפעלה ושרתים. תחילה, חשוב להבין מה זה בכלל IT, למה שירות זה כל כך חשוב לעסקים ומדוע רבים בוחרים לקבלו במיקור חוץ.

IT – טכנולוגיית מידע

IT הינם ראשי התיבות באנגלית של הביטוי Information Technology או בעברית טכנולוגיית מידע. מדובר בתחום העוסק בטכנולוגיות ומערכות תקשורת ומחשוב הנדרשות עבור עיבוד וניהול של מידע. כמו כן, בדרך כלל ביטוי זה מקובל בהקשר של ארגונים, חברות ועסקים. במילים אחרות, שירותי IT לעסקים מיושמים במערכות מחשוב לשם אחסון, אחזור, לימוד, שידור וטיפול במידע ונתונים, בדרך כלל עבור צרכי ארגון או עסק מסוים. הם כוללים בין היתר פעולות של תכנון מערכות מחשב ותקשורת, התקנה של תוכנות רלוונטיות, תחזוקת מערכות מחשב, אבטחת מידע, גיבוי נתונים ועוד.

איך הכול התחיל…

אם מתייחסים לפירוש המילולי של טכנולוגיית מידע מדובר למעשה בכל סוג של פתרון פרקטי המיועד לצורכי מדע. פירוש זה מוביל את תחילתה של טכנולוגיית המידע לימי קדם, כבר מהתקופה הקדם מכאנית, שלושת אלפים שנה לפני הספירה, ומכאן לתקופה המכאנית מהאלף הראשונה לספירה עד להמצאת הדפוס. בהמשך, טכנולוגיית מידע שימשה בתקופה האלקטרו-מכאנית מאמצע המאה התשעה עשרה עם המצאתו של הטלגרף ועד לתקופה האלקטרונית המתוארכת מאמצע המאה העשרים ועד ימינו. יחד עם זאת, השימוש הנפוץ במונח טכנולוגיית מידע מיוחס בימינו לתקופה האחרונה, האלקטרונית, שהחלה עם המצאתו של המחשב.

 

טכנולוגיית מידע בעידן המחשב

בתחילת דרכם מחשבים היו מכשירים פשוטים בעלי יכולת נמוכה לעיבודו ואחסונו של מידע והמושג הרווח באותה תקופה לפעולות אלו היה עיבוד מידע. עם השנים תחום המחשוב, החומרה, התוכנה ותקשורת בין מחשבים התפתח והשתכלל, והוא התפרש לענפים רבים ושונים ביניהם אשכולות מחשב, רשתות מקומיות, רשתות אינטרנט ועוד. עקב התפתחויות אלו הוחלף המונח המתאר פעולות של עיבוד וניהול מידע ונתונים ל- IT, או בשמו המלא טכנולוגיית מידע. כמו כן, במאה הנוכחית ביטוי זה מתייחס בייחוד לעיבוד והעברת מידע בקרב ארגונים ועסקים, למשל עבור ניהול הליכים ארגוניים.

לא רק רשתות ומחשבים

אמנם המונח IT מקובל בכל הקשור לרשתות מחשב ומחשבים, אולם בפועל מדובר בתחום הרבה יותר רחב הכולל כל סוג של אמצעי טכנולוגי היודע לטפל במידע. בין היתר תחום זה כולל גם את ענפי התקשורת, טלוויזיה וטלפונים. כמו כן תחום טכנולוגיית מידע מאפשר להתמודד עם חשיבה מסדרים גבוהים ולכן עושים שימוש ב- IT במסגרות חינוך, בין היתר לשם לימוד המשלב מחשבים, לימוד מקוון, חקר מבוסס מחשב, בינה עסקית ותכנון אמצעי שיווק יעילים ועדכניים.

מומחי טכנולוגיית מידע

למעשה, שירותי IT עוסקים בתוכנה, חומרה ותקשורת של מערכות מחשב הנדרשות לשם ניהולו של מידע באמצעות פעולות שונות של עיבוד נתונים, אחסון מידע, הגנה על מידע והעברות של מידע. כפועל יוצא מכך נהוג בימינו לכנות אנשי מחשבים כמומחי IT או בשם המלא מומחים בטכנולוגיית מידע. יתרה מכך, כל תחום עיסוק הקשור לתקשורת ומערכת מחשב שייך למעשה לענף ה-  IT.

הצורך בשירותי IT

בתקופה בה אנו חיים, בה מרבית הפעילות העסקית מבוצעת דרך מחשבים, ככל שפעולתו של ארגון ועסק גדלה היא הופכת להיות יותר מורכבת עם מערכות מחשב ותקשורת רבות שיש לנהל. כך גם גדל הצורך בשירותי IT לעסקים. הצורך נובע בין היתר ממורכבותן של המערכות והקושי לאפיינן ולנהלן באופן מיטבי, לתחזקן ולהתמודד עם תקלות שונות. מילים אחרות, שירותים אלו נדרשים בכל ארגון הנעזר במערכות מידע, בין אם מדובר בדואר אלקטרוני, שיתוף קבצים, מערכות לניהול עסק וניהול חשבונות, מערכות ERP וכו’.

מאפייני חטיבת IT

חטיבת IT מורכבת מצוות מיומן הנושא בידע נרחב ועדכני.  הצוות כולל מנהל צוות וטכנאי IT עם התמחויות בתחומים שונים כדוגמת תחזוקתן של רשתות, ניהול בסיסי נתונים ואבטחת מידע. עבודת חטיבה זו מורכבת בין היתר מהקמה של מערכות מחשב, התקנה של תוכנות מתאימות ותחזוקה של המערכות באופן שוטף עם מתן פתרונות הולמים לצרכים שונים ומשתנים של הארגון. כמו כן, שירותי החטיבה מוצעים במגוון מסלולים בהתאם לצורכי העסק, עם פתרונות בזמן אמת המסופקים באמצעות שליטה מרחוק או בבית העסק עצמו.

היתרונות של מיקור חוץ

בחירה בנו למיקור חוץ של שירותי IT חוסכת לעסקים את המאמץ בגיוס, שיבוץ והכשרת אנשים מתאימים ורענון ידיעותיהם לאורך זמן. כמו כן, במידה ומדובר בחברה שמחשבים אינו תחום עיסוקה העיקרי, הידע של ההנהלה בתחום אינו מספיק בכדי לבקר ולפקח אחר עבודת צוות ה- IT. כפועל יוצא מכך, חברות וארגונים רבים בוחרים לנהל את טכנולוגיית המידע שלהם עמנו באמצעות שירותי מיקור חוץ. השירות מסופק בכל היקף מבוקש ומעניק לכם אנשי מקצוע מיומנים, הזמינים בכל עת ולכל בעיה, שעבודתם מפוקחת באופן שוטף במטרה לספק לכם את הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר לעסק שלכם.

יתרה מכך, במיקור חוץ אתם משלמים רק עבור השירותים הנדרשים לכם בפועל וכך נחסך מכם הצורך בתשלום משכורות מלאות לעובד של החברה. בנוסף, יש לנו את הידע והכלים לספק לעסק שלכם פתרונות IT מתקדמים ומקיפים, ולהקים כל מערכת נחוצה עבור כל סוג של פעילות לרבות איתור מידע, שירותי לקוחות, תכנון ובנייה של ממשק עבודה רב משתתפים, ניהול לוח משימות ועוד.

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו