חטיבת הטלפוניה

השירותים שלנו

insert image

חטיבת הטלפוניה של אולנט מערכות מציעה מגוון רחב של פתרונות

Call Center
מערכת חכמה לבקרה, ניהל ושליטה על התקשורת הטלפונית
IP מרכזיית
מרכזיה מתקדמת בעלת חיבור לטכנולוגיות נוספות
מרכזיה בענן
מערכת טלפוניה הנמצאת על גבי רשת האינטרנט

חטיבת הטלפוניה של אולנט

המתכון שלנו להצלחה
החטיבה הוקמה במטרה לספק מענה טכנולוגי מקיף בתחום הטלפוניה לעסקים וחברות. אנו מתמחים במתן מגוון פתרונות הכוללים תכנון, הקמה, הטמעה ותחזוקה של מרכזיות IP וענן.

המרכזיות של אולנט

insert image

מאז המצאתו במאה ה-19, הפך הטלפון לחלק בלתי נפרד מחיינו. גם בעולם העסקים, הטלפון משמש ככלי מרכזי לתקשורת בארץ ומחוצה לה. לשיחות הטלפון ישנה השפעה מכרעת על פעילות הארגון, אשר יכולה להתבטא בסגירת עסקאות למול לקוחות, קשרים עם ספקים, שיתופי פעולה בין חברות ומגוון של פעולות יום יומיות. לכן, אנחנו ב-Allnet מציעים מגוון של שירותים בתחום הטלפוניה שנועדו לייעל את התקשורת, להגביר את תפוקת העבודה ולהגדיל את הרווחים. הניסיון המקצועי שצברנו בעבודה למול חברות וארגונים רבים, אפשרו לנו לפתח פתרונות מתקדמים, אשר נועדו למצות את המיטב מכל שיחת טלפון וניסיון התקשרות.

 

מרכזיה בענן – התחברות למערכת טלפונית הנמצאת על גבי רשת מאובטחת באינטרנט, ללא צורך בפרישת קווים וחיבור למרכזיה פיזית. ניתן להתחבר למערכת מכל מקום ובכל זמן. שימוש במרכזיה בענן מאפשר ליהנות ממגוון תוכנות חכמות תוך לחיצת כפתור, וללא תלות בגורם מפעיל. מדובר בפתרון חכם גם מבחינה כלכלית, שכן הוא מביא לחסכון בזמן, כסף ומכשור מיותר.

 

מרכזית IP – מרכזיה מתקדמת המאפשרת לחבר בין תשתית הטלפונים לטכנולוגיות נוספות, כמו טלפונים ניידים, מכשירים מרוחקים, דואר אלקטרוני ומערכות ארגוניות ממוחשבות. מרכזיית IP מספקת מגוון של פתרונות תקשורת חדישים ויצירתיים, אשר נועדו להגביר את זמינות העסק, לשפר את יעילות העבודה ולאסוף מידע בעל ערך.

 

Call Center – מערכת חכמה למטרות בקרה, ניהול ושליטה על התקשורת הטלפונית. מדובר בכלי מוביל בתחומו המשמש עסקים בהם שיחות הטלפון מהוות כלי עבודה מרכזי, כמו מוקדי שירות, מכירה ואדמיניסטרציה. הפיצ'רים החכמים של המערכת מאפשרים להגדיל את קצב הטיפול בשיחות, לקצר את זמני ההמתנה, לספק נתונים מדויקים ולאפשר שליטה בזמן אמת.

 

לצדכם מהטלפון הראשון

הצוות המקצועי של Allnet עומד לשירותם לאורך כל הדרך; נתחיל בסיוע בבחירת המערכת הטלפונית והתאמתה המדויקת לצרכי העסק שלכם. נשמח לשוחח איתם, להציג בפינכם את פתרונות התקשורת המתאימים שברשותנו ולייעץ על האופן בו הם יכולים לסייע בהגברת היעילות בארגון. אנו נמשיך ללוות אתכם גם בתהליך ההטמעה בחברה, כדי להבטיח חוויות שימוש נעימה והסתגלות מהירה במיוחד. צוות התמיכה שלנו זמין גם הוא במשך כל שעה בימות השבוע, על מנת לספק לכם מענה מידי לכל דרישה. על כך יוכלו להעיד הלקוחות הרבים שלנו, אשר רואים מידי יום כיצד הפתרונות שאנו מספקים מביאים לתוצאות בשטח.

 

שותפים עסקיים

insert image

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו