פתרונות ביטחון

תמיכה מלאה
מצלמות חכמות
ביצועים מעולים
מערכות מתוזמנות
מצלמות סמויות
לכל צורך
מצלמות גלויות
שליטה מרחוק

פתרונות ביטחון

insert image

אחד החידושים המרגשים שהגיעו עם התקדמות הטכנולוגיה בעשורים האחרונים היא היכולת בתור בעלי עסק להיות בשני מקומות בו זמנית. אין הכוונה לנוכחות פיזית, אלא ליכולת שלנו לפקח את מקום אחד בעוד אנו נמצאים במקום אחר, בעזרת מצלמות. שנים רבות היינו נדרשים, בתור בעלי עסקים, לפקח באופן יומיומי על המתרחש בבית העסק שלנו, ועדיין דברים רבים וחשובים היו נעלמים מעינינו משום שהיינו נדרשים לחלק את תשומת הלב שלנו למספר מקומות. כיום, בעזרת הקדמה, אנו מסוגלים למקם מצלמות אבטחה שונות באזורים אסטרטגיים בבית העסק שלנו, ואף בביתנו הפרטי, ולפקח מרחוק על כל התרחשות חשודה.

 

שירות לפני, בזמן ואחרי ההתקנה

חברת Allnet מספקת פתרונות אבטחה נרחבים, למגזר העסקי והפרטי כאחד. הניסיון רב השנים שלנו מאפשר לנו למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבור הצרכים שלכם, ולהתאים לכם מוצרים מן הדרגה הראשונה. אנו נספק שירות מקצועי ויעיל, עם אחריות על כל שלב בעבודה שתבוצע, ותמיכה וליווי בעת השימוש במוצרים לאחר ההתקנה. כל מערכות מצלמות האבטחה, בקרות הכניסה, האינטרקום והאזעקות שאנו ב-Allnet משווקים מיוצרות על ידי המותגים הגדולים והמובילים בעולם, על מנת להבטיח אמינות לאורך שנים, מיעוט תקלות בשימוש הרציף ואת תחושת הבטחון הגדולה ביותר שניתן, עבורכם. 

 

האח הגדול צופה!

את מצלמות האבטחה הללו ניתן להתקין לפי נוחיותכם, בכל מיקום ובכל פוזיציה. אתם בוחרים האם המצלמות תהיינה גלויות או סמויות, האם הן יאבטחו רק את החלל הפנימי, רק את החלל החיצוני או את שניהם ועוד. בעזרת המצלמות, תוכלו לקבל תחושת בטחון מוגברת, ואפשרות להיות העיניים של המקום, גם כאשר אינכם באמת שם. המצלמות יכולות לאפשר לכם גם לפקח על התנהלות צוות העובדים והלקוחות בשעות הפעילות של החברה, הארגון או בית העסק, וגם לפקח על בטחון המקום, כאשר הוא סגור ואינו בשעות הפעילות, כדי לאתר תזוזות חשודות, או נסיונות לפריצת האבטחה. בנוסף, אינכם חייבים לצפות בזמן אמת בשידור החי מן המצלמות, אלא גם להקליט את ההתרחשות ולצפות בה בזמנכם החופשי, לכשתרצו.

 

מצלמות אבטחה לכל צורך

את מצלמות האבטחה ניתן להתקין בכל מקום, הן בבית העסק והן בבית. המצלמות המותקנות בעסק יכולות להתאים למפעלים, משרדים, מסדרונות, חדרי ישיבות, מסעדות, קניונים ועוד. ברחבי הבית תוכלו להתקין מצלמות בחדרי הילדים, בכדי לפקח על מטפלות ושמרטפיות, לשמור על הילדים גם כשאינכם איתם בחדר, או למקם אותן בחדר המדרגות ומסביב לבית כדי לשמור מפני פורצים או לספק עדות אם חלילה התרחש פשע. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי מצלמות אבטחה, כאשר הן גלויות, משמשות כאמצעי הרתעה משמעותי בפני פורצים או צוות עובדים. 

 

סוגי מצלמות האבטחה

אנו בחברת Allnet מכירים את הצרכים השונים שיש לכל אדם פרטי, ארגון או חברה ומתאימים להם את פתרונות האבטחה הנכונים ביותר עבורם, ביניהם:

מצלמות מוסתרות – מצלמות שאינן נראות לעין, אותן ניתן למקם בשלל מיקומים שונים, לבחירתכם. הסתרת המצלמה מאפשרת לכם לפקח על הנראה, מבלי שצוות העובדים או המבקרים ידעו שאתם צופים בהם, ולהיות בשליטה מלאה על המתרחש, בכל עת.

מצלמות גלויות – מטרת המצלמות הגלויות היא לייצר הרתעה ברורה. המצלמות הללו ממוקמות באופן בולט בכדי להבהיר לכל העובר בקרבת מקום כי תנועותיו מתועדות, ולהרתיע פורצים פוטנציאלים. בבחירה למקם מצלמות גלויות בתוך בית העסק, תעבירו מסר ברור ללקוחות ולעובדים כאחד כי אתם בשליטה מלאה על המתרחש, גם כאשר אינכם נוכחים במקום, מה שמגביר את תחושת הבטחון מחד, ואת תחושת האחריות למקום מאידך.

מצלמות אינפרא – מצלמות המיועדות לראיית יום ולילה אשר מתאימות במיוחד לאזורים נטולי תאורה כגון מחסנים חשוכים. המצלמות תמשכנה לעבוד גם כאשר שורר חושך מוחלט ותצלחנה לייצר תמונות טובות וצבעוניות גם בתנאים כאלה.

מצלמות חכמות – המצלמות החכמות מצוידות בחיישנים שונים כגון חיישני תאורה, חיישני תנועה, גלאי נפח, גלאי קרן ועוד. המצלמות לא פועלות אלא אם כן אחד החיישנים איתר הפרעה, ובכך חסכוניות במיוחד. הן מותאמות לאזורים רגישים, כמו למשל לצד הקופה בחנות או הכספת בבית העסק בשל רגישותן הרבה.

מערכות מתוזמנות – המערכות הללו מאפשרות לכם לתחום את שעות הפעילות של המצלמות בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם – שעות פעילות העסק, זמני אספקת סחורה, שעות בהן אין אבטחה במקום ועוד.

 

צפייה במצלמות מכל מקום, בכל שעה

על מנת לגשת לצילומי המצלמה, כל שתצטרכו זה חיבור לאינטרנט ומסך (מחשב ביתי, טאבלט ואפילו מכשיר סלולרי). הכניסה לתוך מערך האבטחה הקפדני היא באמצעות שם וסיסמה אישית עבורכם, כך שהמידע חשוף לעיניכם בלבד, ותוכלו לגשת אליו, הן בשידור ישיר והן לצפייה בהקלטות עבר, בכל עת.


בקרות כניסה

חברת Allnet מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר לשילוב בין מערכות הביטחון בארגון. השילוב מתבצע באמצעות תוכנת שו"ב (שליטה ובקרה) מהמתקדמות בעולם, המאפשרת לקשר בין מערכת בקרת הכניסה, למערכות הטמ"ס ובקרת הפריצה הנפוצות בשוק, תוך הצגתן על גבי מפות סינופטיות.

התקנת המערכת מאפשרת גם שילוב למערכת בקרת חניונים, ומערכת בקרת נוכחות, בכך מציעה המערכת פיתרון אחד מושלם לכל צרכי הבקרה והביטחון של ארגונים בכל גודל, ומאפשרת לך לנהל אותם באופן הקל והמדוייק ביותר.

ישנה גם אפשרות לאפיון ויצירת תרחישי תגובה אוטומטיים בעת אירוע על פי דרישות הלקוח, כולל ניתוק דלתות בזמן אש, נעילת דלתות בעת אירוע ביטחוני או אירוע פריצה, ושליחת הודעות SMS ו-Email באופן שקט באירועים רגישים כגון שוד, מצוקה ועוד. מאפשרת הפעלת תת-מערכות בקרה במספר אתרים שונים תוך ניהול מרוכז של הביטחון, ומאפשרת גישה מכל מכשיר, בכל מקום בעולם.

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו