פתרונות תקשורת

תמיכה מלאה
התאמה לכמות המשתמשים
ביצועים מעולים
זמינות גבוהה
P2P
גלישה חלקה ומהירה
אבטחת מידע
חומרה איכותית

פתרונות תקשורת

insert image

כשהמקצועיות מנצחת

אנו בחברת Allnet הרכבנו צוות מנצח שאחראי על כל תחום התשתיות והתקשורת ורותם את הידע והניסיון רב השנים שלו לטובת מגוון לקוחותינו. הצוות שלנו מתמחה בהערכת תשתיות קיימות, שדרוג תשתיות, תכנון, פיתוח והנחת תשתיות מתקדמות חדשות בארגונים ובתי עסק, וכמובן, מתן ליווי ושירות בתחום התקשורת לכלל הלקוחות. אנו מזהים את תנאי השטח הקיימים, בונים ביחד עם הלקוח תוכנית עבודה מפורטת, מבססים תקציב לפי דרישות הלקוח, ומתאימים פתרונות מדויקים לכל אחד מצרכי הארגון.


השירותים שלנו

אנו מתמחים במגוון רחב של שירותי תשתיות ותקשורת, ביניהם:

חיבור נקודות קצה

תכנון ובניית ארונות תקשורת

התקנה ובנייה של חדרי מחשבים מודרניים

ביצוע בדיקות לסיבים אופטיים OTDR

התקנה וקונפיגורציה של של נתבים ומתגים שונים

התקנת ציוד קצה

בנייה מקצועית של רשת תקשורת מבוססת נחושת

הקמת תשתיות תקשורת מבוססות סיבים אופטיים

בניית רשתות אלחוטיות מנוהלות

שירותי תחזוקה ותמיכה, ועוד


תמיכה וליווי מא' ועד ת'

לצד סל השירותים הרחב והמקיף שמציעה חברת Allnet ללקוחות, הדבר בו אנו מתמחים וגאים הוא איכות השירות שלנו. אנו מבצעים את כל הבדיקות המתקדמות הנדרשות אצלכם, עם הציוד והמכשור המתקדם בעולם, מתקינים את הציוד שבחרתם ומלווים אתכם בתמיכה לאורך כל ההתנהלות העסקית שלכם עם התשתיות שלנו. מוקד השירות שלנו פועל 24 שעות ביממה, בכדי לעמוד לשירותכם בכל עת, ולטפל באופן המהיר והמקצועי ביותר בכל תקלה שעלולה לצוץ, על מנת לא לעכב את תהליך העבודה והתפקוד השוטף, אף לא במעט.

כאשר השירות הוא יעיל ומהיר, ואתם כלקוחות יודעים שתמיד יש לכם לאן לפנות ומי שיפתור את התקלה במהירות, איכות העבודה לעולם לא נפגמת, התקשורת בבית העסק זורמת באופן רציף, התפוקה גבוהה וכל האמצעים זמינים לצוות העובדים שלכם, להתנהל בצורה היעילה ביותר. את היומיום הזה אנו גאים לייצר עבור בית העסק, החברה או הארגון שלכם!

כולנו משתמשים ברשתות Wi-Fi  במהלך היום, בבית שלנו, כאשר אנחנו מטיילים בקניון, מתארחים בבית מלון או מבקרים בשדה התעופה. תקשורת Wi-Fi   הולכת והופכת נפוצה יותר ויותר, וכיום אין גם בתי קפה, מסעדות ואפילו תיאטראות שלא מציעים שירות Wi-Fi   ללקוחות. אם גם אתם החלטתם כי יש צורך ברשת Wi-Fi   בארגון שלכם, או שאתם מעוניינים לחדש את הרשת הקיימת לרשת איכותית, אמינה ומהירה יותר – חברת  AllNet שמחה להכנס לתמונה.

אנו ב-AllNet מציעים מגוון רחב של פתרונות Wi-Fi  לכל צורך, לארגון ומשרדים גדולים, קניונים, מלונות וכו', הן בצורה מנוהלת, על ידי בקר, והן בתצורת יחידות מקומיות. אנו מנטרלים את הסרבול הקיים ברשת אינטרנט חוטית, והופכים את הגלישה לנוחה וקלה, בכל מקום, לכל סוגי הלקוחות.


פתרונות שונים לצרכים שונים

ישנם סוגים שונים של רשתות אלחוטיות, וההתמחות שלנו מתחילה באיתור הצרכים המדויקים שלכם והתאמת פתרון Wi-Fi  נוח ויעיל לארגון שלכם. אנו נתאים לכם את גודל הרשת, טווח הקליטה שלה, התאמתה לכמות המשתמשים הרצויה ועוד. בנוסף, נספק לכם שירות ניהול וסינון תכנים, ואף שמירה והגבלה על רוחב הפס על מנת לאפשר לכל המשתמשים להנות בצורה שווה מגלישה חלקה ומהירה ככל האפשר.


מגוון השירותים שלנו

בין השירותים והפתרונות שאנו מציעים:

פתרונות P2P יצירת רשת אלחוטית נוחה לעבודה ולהעברת מידע בין בניינים שונים, במרחק של עד 2 קילומטרים, תוך שמירה על רוחב פס יציב לעבודה, באמצעות יחידות אלחוטיות המשדרות מידע מוצפן ביניהם

 פתרונות Wi-Fi לקניונים, מלונות ומשרדים גדולים – אנו נספק לכם יחידות אלחוטיות משולבות בקר (Controller) ופריסת יחידות אלחוטיות, של המותגים הגדולים והאמינים בתחום. בנוסף, נבצע ניהול כמות משתמשים פר אזור, בכדי להתמודד עם עומסים צפויים, ניהול רוחבי הפס, ניהול וסינון תכנים לגלישה, תחימת שעות פעילות וניהול פורטל מידע וכמות משתמשים.

פתרונות גלישה למסופונים –  אנו מבצעים פריסת רשת אלחוטית מלאה במפעלים גדולים, חברות הפצה והובלה, וחברות בהן ספירות מלאי מתבצעות בשטח חיצוני, ללא נגישות לציוד מחשוב.  אנו נציב יחידות אלחוטיות מוגברות על מנת ליצור תקשורת אלחוטית בין שרתי החברה בצורה מוצפנת, ולאפשר עבודה עם מסופונים במתחם המפעל ומחוצה לו.

פתרונות העברת וידאו – במסגרת השירות שלנו אנו נמקם את הרשת האלחוטית על עמודים, ניצור לינק אלחוטי למרכז הבקרה, נתקין מצלמות אבטחה מבוססת  IP ונעביר את  הווידאו, על גבי הרשת האלחוטית, לשרתי המצלמות.

פתרונות אלחוטיים לחופים, בתי קפה ומסעדות –  הפתרונות שלנו יאפשרו ללקוחות המקום לקבל שירות אינטרנט חופשי, בנוחות וללא עלות. פתרונות כאלו, כאשר מבוצעים בצורה אמינה, בטוחה ויציבה, מעלים את קרנם של בתי העסק, ומבטיחים לקוחות חוזרים.


שומרים עליכם בטוחים

ישנה רגישות טבעית בכל הנוגע לרשתות אלחוטיות, משום שהן מעבירות מידע דיגיטלי בתוך מרחב ציבורי. זליגת מידע מתוך הרשת הוא חשש לגיטימי שקיים, אך כזה שיכול להמנע באם ננקטים אמצעי הזהירות הנכונים. כחלק מהשירות שאנו בחברת Allnet מספקים ללקוחותינו, אנו מבטיחים עבודה עם אמצעי הזהירות, ההצפנה והאבטחה הטובים והמתקדמים ביותר בעולם. אנו מבינים את הרגישות ואת החשיבות בשמירה על מידע, ובשמירה על תחושת הפרטיות והבטיחות של כל אחד מן הרוכשים, ונוקטים את כל הצעדים האפשריים בכדי להבטיח כי כל המידע אשר עובר על הרשת האלחוטית בבית העסק או בארגון שלכם, יחשף אך ורק לעיניים המיועדות לו, ולא לאף גורם אחר.


מינימום יחידות – מקסימום אפקטיביות

המטרה שלנו היא כמובן למקסם עבורכם את התועלת מול עלויות התקשורת ולכן פועלים כדי להבטיח כי תהיינה מינימום יחידות Wi-Fi אצלכם בארגון, שתספקנה מקסימום אפקטיביות. אנו עובדים עם המותגים והחברות הגדולים בעולם, ביניהם Ruckus, Aruba (מבית HP), ו-Cisco. עבודה עם המותגים הללו מבטיחה עבודה רציפה ואיכותית, מיעוט תקלות ופתרון מהיר באם עולות כאלו. השירות והליווי האישי שלנו, לצד איכות העבודה והחומרים מבטיח גלישה איכותית לכם וללקוחות החברה או הארגון שלכם, פעם אחר פעם!

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו