חטיבת תקשורת וביטחון

השירותים שלנו

insert image

חטיבת התקשורת והבטחון של אולנט מערכות מציעה מגוון רחב של פתרונות

פרויקטים משולבים
מגוון פרויקטים מורכבים שביצענו עבור לקוחותינו
פתרונות תקשורת
רשתות אלחוטיות, אינרקטום, חדרי שרתים, כבילה ונקודות תקשורת
פתרונות ביטחון
מצלמות אבטחה, בקרות כניסה ואזעקות

חטיבת תקשורת ובטחון

המתכון שלנו להצלחה
פעילות החטיבה מושתתת על ערכים של מצוינות, מקצוענות, אמינות וחדשנות. החטיבה מתמחה בתכנון, הקמה, תחזוקה ותמיכה של מערכות מתח נמוך: מצלמות אבטחה, בקרות כניסה, פתרונות אל-חוטיים, חדרי תקשורת ושרתים, אזעקות ואינטרקום.

תקשורת ובטחון

insert image

מתח נמוך – תקשורת ובטחון

אומרים כי כל מערך חזק רק כמו החוליה החלשה שלו, אנו בחברת AllNet שמים לנו למטרה להבטיח שבתחום התקשורת והבטחון אצלכם – לא תהיה חוליה חלשה. אנו מתמחים במערכות מנ"מ (מתח נמוך מאד), כאשר אנו יוצרים עבורכם מערכת שלמה, המהווה אינטגרציה בין כל רכיבי התקשרות והבטחון – מערכות אזעקה, מצלמות, אינטרקום, בקרות כניסה ועוד. השירות שלנו מחבר בין כל הרכיבים הללו בכדי ליצור עבורכם מעטפת תקשורת ובטחון כוללת, בה כל הרכיבים מתקשרים זה עם זה בהרמוניה, תוך שימוש בפתרונות הצפנה ואבטחה מתקדמים, על מנת להבטיח עבודה רציפה, יעילה וחסכונית בארגון.

אנו נספק לכם שירותי תקשורת ובטחון כגון:

פתרונות תקשורת אקטיביים ופאסיביים

אופטיקה

סידור חדרי שרתים

מצלמות אבטחה

פתרונות WIFI לכל צורך

מערכות אינטרקום ואזעקה

בניית ארונות תקשורת בהתאמה אישית ועוד

מכסים לכם את כל הבסיסים

את מערך השירותים שנספק לכם, אנו בונים ביחד איתכם, במיוחד עבורכם. כלומר, לאחר בחינה מדוקדקת של החברה שלכם והצרכים שלה, אנו נתפור עבורכם חליפת תקשורת ייחודית, המתחילה מרמת הנחת הכבלים, דרך האספקה וההתקנה של כל המוצרים, ועד לרמת התחזוקה, הליווי והתפעול היומיומי. הייחוד שלנו הוא שאיננו מתמחים רק בתחום אחד או אחר, ואיננו מקובעים על מערכת אחת בלבד, אלא יודעים לייצר תקשורת נכונה בין מספר רב של מערכות שונות, בכדי להבטיח עבודה שוטפת ורציפה.

שירות גדול, גם לעסקים קטנים

אנו מחויבים לספק לארגון שלכם את הפתרון המהיר ביותר, שניתן על ידי הצוות המקצועי ביותר. אנו פועלים בפרויקטים ענקיים, בכל סדר גדול ובין לקוחותינו תמצאו רשתות מלונות, קניונים ומשרדים גדולים, אך גם משרדי בוטיק ועסקים קטנים. כל אחד מהלקוחות שלנו מקבל יחס אישי ומסור, תשומת לב מדויקת לפרטים ועבודה איכותית, ללא קשר לגודלו או לכמות הצרכים שלו. לשימוש לקוחותינו העמדנו מוקד שירות שפועל 724, המאפשר להם לפנות באופן מיידי ברגע שמתעוררת תקלה או בעיה. צוות מוקד השירות עבר הכשרה קפדנית בתחום התקשורת והבטחון ויודע לתת את המענה המדויק ללקוחות הקצה. במידה ולא נמצא פתרון בשיחת הטלפון הראשונית, תועברו לטיפול טכנאי, בכפוף להסכם השירות שלכם. את הסכם השירות ניצור במיוחד עבורכם, ונתאים את רמת הזמינות שלנו לצורך שלכם, על מנת לחסוך לכם בעלויות מחד, ומנגד, עדיין לספק את השירות המהיר ביותר. לבחירתכם, תוכלו לבחור הסכם שירות שכולל גם את החלפים, בכדי להבטיח שתחסכו זמן ועיכובים מיותרים על קבלת אישורים להצעות מחיר.

הצוות המוביל

insert image

שחף אנטין

מנהל הצוות

איציק חבושה

מנהל החטיבה

שותפים עסקיים

insert image

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו