שירותי מחשוב ענן וגיבוי ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן וגיבוי ענן לעסקים

שירותי מחשוב במיקור חוץ הפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה עבור לא מעט עסקים. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות ומעניינות אך בשורה התחתונה הכל מגיע לכדי שיקולים של עלות אל מול כדאיות ויעילות של ניהול העסק. עבור עסקים קטנים, למשל, לא בהכרח יהיה זה נכון או משתלם להעסיק עובד שתפקידו יהיה לטפל בצד המחשובי של החברה או לגבות נתונים ולאבטח את המידע. עבור עסקים קטנים יהיה הרבה יותר נוח, משתלם ועדיף לשכור את השירותים האלה במיקור חוץ ולהתאים בדיוק את מה שדרוש לאופי ומהות העסק. כעת, בהתייעצות עם איש מקצוע יהיה קל יותר לבחון את הדרישות והצרכים של כל עסק בנפרד.

מה זה ענן ולמה שירותי גיבוי בענן מהותיים כיום?

רשת האינטרנט הביאה הרבה מאד אפשרויות חדשות לאגירת מידע, אפשרויות שלא היו מוכרות לנו קודם לכן. ענן הוא שם כולל לאפשרויות אחסון ושמירה על קבצים ונתונים בצורה וירטואלית, בלי שנתפס מקום בזיכרון המחשב או המכשירים האלקטרוניים של העסק. המשמעות – מרחב וירטואלי עצום ובעצם בלתי נגמר שאפשר לאחסן בו את כל הנתונים, הארכיונים או הקבצים הדרושים. כל בעל עסק והדרישות או הנוחות שלו. בדרך זו אין צורך להתעסק עם ניירת מיותרת ויש אפשרות (גם חוקית ומסודרת) לסרוק מסמכים ולשמור אותם בענן במקום בקלסרים במחסן. כך הדבר גם לגבי הודעות דואר אלקטרוני או כל חומר מקוון שיש צורך בשמירה שלו לאורך זמן.

בעלי עסקים קטנים ובינוניים רבים לא מעסיקים הרבה עובדים כך שהנושא של מחשוב הוא עניין שהם צריכים לפתור בצורה של מיקור חוץ. כך הם לא נדרשים להעסיק עובד מקצועי בצורה קבוע בעלויות שלא מצדיקות את עצמן לאורך השנה כולה אלא משתמשים בשירותי מיקור החוץ רק כאשר יש בכך צורך. בדרך זו משלם בעל העסק אך ורק על השירותים שהוא מקבל כך שהמחיר מתאים ומדויק מאד עבורו. כאשר הקבצים או המידע מאוחסנים בשרת וירטואלי – אין צורך בגישה פיזית ממקום מסוים למחשב ספציפי וכך בעל העסק או מי מהעובדים שלו יכולים לעבוד מכל מקום ובכל זמן תוך כדי שימוש בנתונים הדרושים להם.

!גיבוי בענן – צו השעה

במידה ואין בתוך העסק את מי שיכול לתת את חוות הדעת המקצועית שלו בנוגע להקמת התשתית הדרושה – ללא ספק פנייה אל חברה מקצועית במיקור חוץ תהיה הדבר הנכון לעשות. ביחד עם אנשי המקצוע של החברה אפשר יהיה לתאם ציפיות ולהגדיר בדיוק מה דרוש לביצוע, מה מתאים יותר או פחות ואיך יהיה הכי נכון להקים את התשתית הדרושה. יתרה מכך – יהיה כאן חסכון לא קטן בזמן ובכסף, שכן אין טעם לבעל העסק לשלם עבור שירותים או מוצרי מחשוב שהוא לא צריך וכך תהיה מדויקת ההתאמה של העסק שלו גם להקמת התשתית עצמה וגם לתשלום עבורה. אותם אנשי מקצוע במיקור חוץ יישארו עד לסיום ההתקנות וההקמות, יסבירו לבעל העסק ולעובדים שלו את מה שדרוש לעשות ויעבירו את השרביט בצורה הטובה והחלקה ביותר.

מעוניינים בשירות IT או שירותי מחשב לעסקים התקשרו אלינו

03-6123949

או

כתבו אלינו

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו