שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי מחשוב ענן וגיבוי ענן לעסקים

עסקים קטנים הם כאלה שיש בהם מעט מאד עובדים ובמקרים מסוימים אפילו את בעל העסק בעצמו ולא יותר. העניין תלוי בתחום העיסוק או העניין של העסק ובהחלטה של בעל העסק בנוגע לעומס, אם מוטל עליו כזה. יחד עם זאת – ישנם שירותים היקפיים שבעל העסק יצטרך ולכן אם אין לו עובדים משלו והוא מקבל את ההחלטה שלא לגייס עובדים לשם כך – הרי שעליו לקבל את השירותים האלה ממקום אחר, כנראה דרך מיקור חוץ. שירותי מחשוב הם דוגמא טובה מאד לכך ואכן יש לא מעט בעלי עסקים קטנים שנהנים משירותי מחשוב ברמה גבוהה ובמקצועיות בלתי מתפשרת למרות שהם לא לוקחים חלק בעסק שלו.

מה זה אומר שירותי מחשוב לעסקים קטנים?

ההנחה בעולם העסקים הקטנים היא שכל אחד במנגנון אמור (או כדאי לו) להתעסק במה שהוא מצטיין בו. אין טעם שעובד מקצועי יתעסק גם בהנהלת חשבונות, למשל, שכן גם יכולות להיות טעויות שתהיינה להן השלכות לטווח האורך. בנוסף לכך, ישנם תחומים כמו שכר או חשבונות שיש בהם חשיבות לידע מקצוע עדכני ככל האפשר ולכן לא מומלץ שעובד שאין לו את הידע הזה יעסוק בהם. כך הדבר גם בשירותי מחשוב – תמיכה טכנית, וידוא חיבור תקין לרשת האינטרנט, פתיחה או חסימה של סיסמאות ושמות משתמש או הקמת מערכת מעקב ובקרה אחר המוצרים והשירותים של העסק. מי שאין לו ידע טכנולוגי מתקדם לא יוכל להציע שירותים כאלה וחשוב לקבל אותם אך ורק מבעלי מקצוע שזה תחום ההתמחות שלהם.

אילו שירותי מחשוב מתאימים לעסקים קטנים?

כיום מקובל מאד לשכור שירותים שונים במיקור חוץ ושירותי מחשוב הם גם שירות שכזה. להלן כמה דוגמאות לשירותי מחשוב שעסקים קטנים עשויים להזדקק להם –

  • פתרון תקלות בחומרה או תוכנה (יישום שלא עולה כמו שצריך במחשב או מדפסת שלא מדפיסה בצורה תקינה).
  • סיוע בשיפור מהירות האינטרנט או אבחון תקלה ברשת.
  • מתן הצעות לשיפור התפקוד של כלל אביזרי המחשוב – גם התוכנה וגם החומרה.
  • מתן שירות ללקוחות העסק שפונים דרך הפלטפורמות הדיגיטליות השונות.
  • שמירת שמות משתמש וסיסמאות עבור בעל העסק והעובדים.
  • גיבוי מידע ונתונים בענן.
  • שחזור של מידע במידת הצורך.

גם עסקים קטנים – לא מתפשרים על שירותי מחשוב מעולים ומקצועיים!

גם בעל העסק הקטן רשאי ליהנות משירותי מחשוב ברמה גבוהה, גם אם אין לו את הידע לעסוק בכך בעצמו. יתרון נוסף של שכירת שירותי מחשוב במיקור חוץ הוא ההתאמה האישית של הפעולות והשירותים בדיוק כפי שהעסק דורש וכך לא משלמים עבור שירותים שאין בהם צורך. בעל העסק יקבל בדיוק את מה שהוא צריך ואת מה שהוא מתקשה לבצע בעצמו ולא יצטרך לשבור את הראש או לעבוד עם ציוד מחשוב ורשת שאינו חדיש או תקין. שירותי המחשוב שהוא יקבל ישדרגו לאין שיעור את הביצועים של העסק ויאפשרו לו ולעובדים שלו להתעסק אך ורק בתחומי העניין שבהם העסק מציע שירותים ומוצרים.

אין טעם לבזבז זמן, כסף ואנרגיות על ניסיון לפתור בעיה שאי אפשר יהיה לפתור. זה בדיוק מה שעושים לא מעט בעלי עסקים על מנת שלא להוציא כסף על שירותי מחשוב במיקור חוץ אך התוצאה היא שלבסוף ההפסד יהיה גדול יותר. כאשר יש מי שדואג לנושא המחשוב של העסק אפשר לפתור

מעוניינים בשירות IT או שירותי מחשב לעסקים התקשרו אלינו

03-6123949

או

כתבו אלינו

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו