מחשוב לעסקים

השירותים שלנו

insert image

חטיבת המחשוב של אולנט מערכות מציעה מגוון רחב של פתרונות

שירותי ענן
שירותי ענן מתקדמים ומגוונים מבית אולנט מערכות
IT שירותי
תמיכה במערכות מחשוב ארגוניות, פתרונות ומוצרים נלווים
פרויקטים
פרויקטים מורכבים, שדרוג מערכות ומיפוי אתר

חטיבת המחשוב של אולנט

המתכון שלנו להצלחה
פעילות החטיבה מושתתת על ערכים של מצוינות, מקצוענות, אמינות וחדשנות. החטיבה מיישמת בשוק מערכות המחשוב והרשת בישראל, תפיסה חדשה וייחודית המבוססת על מאפייני הפעילות העסקית של לקוחותיה.

שירותי מחשוב

insert image

כשם שאי אפשר לשרטט ריבוע עם מחוגה, או ליצור מגזרות נייר בחיתוכים עדינים בעזרת מסור, כך כל ארגון זקוק לכלי העבודה הנכונים לו. מומחי השירות והמיחשוב של Allnet יבנו עבורכם פתרונות המותאמים בדיוק לצרכי הפעילות שלכם ולאופי הארגון, אשר מכוילים אך ורק לפי אמות המידה שלכם. חברת Allnet הישראלית, המובילה בעולם התוכנה, המיחשוב והמערכות, מתמחה במציאת פתרונות עבודה יומיומיים ואיכותיים לחברות וארגונים – מעסקים זעירים ועד לחברות ענק.

השירותים שלנו

תוכלו לבחור באחד או כמה מפתרונות המערכת שאנו מציעים, בהתאם למטרות הארגון שלכם, לשגרת העבודה בו ועל פי מידת הצורך:

תמיכה כוללת במערכות המיחשוב הארגוניות – שירותי תמיכה בזמן אמת בכל הנוגע לתכניות, מחשבים ומערכות, באמצעות שליטה מרחוק או באתר הלקוח.

שירותי Outsourcing – תמיכה אישית וקבועה בארגון, במשרה מלאה או חלקית (בהיקף גמיש מאד) המלווה שורה של שירותים עם ערך מוסף גבוה במיוחד: שירותי מוקד, ביצוע פרויקטים ותמיכה רב-מערכתית, והכל בשיתוף מלא עם כלל המומחים של Allnet המגיעים ממגוון תחומי ידע וניסיון מקצועי.

בניית פתרונות IT כוללים מאפס – אנו מקימים מערכות IT מתקדמות לכל צורך וסוג פעילות: שירות לקוחות, שימור ואיתור מידע, ניהול לוח משימות בין-צוותי, בניית ממשקי עבודה רבי-משותפים ועוד ועוד.

מוצרים נלווים – ייעוץ מקצועי בדבר רכישות, ואף מכירות והתקנות של שרתים, מערכות הפעלה, ציוד תקשורת, ציוד היקפי למחשבים, מוצרי אבטחת מידע ועוד ועוד – וכן תחזוקה שוטפת לכל מוצר ומוצר.

מתמקדים על המטרות הנכונות

פתרונות ה- IT שבונים המומחים שלנו ב- Allnet נתפרים לכל חברה באופן אישי, והם אינם מתעכבים על פתרונות שלא עונים על הצורך שלכם. בקשר הדוק עם אנשי המיחשוב והמערכות שלנו, ובשיתוף פעולה מלא איתכם, אנו נבנה עבורכם ממשק עבודה מקיף ומקצועי לצרכים שלכם, המשתנה עם הזמן ובעת הצורך, וכן מתוחזק באופן שוטף ללא תקלות. בכל שלב ושלב, יחד איתכם, אנו נסקור את הנעשה בחברה לרבות איפיון מדויק של אופי הפעילות בה, היכרות אמיתית עם חזון המקום ועם “הלב הפועם" שלו, תצפיות על הנעשה בשגרת היומיום ושדרוג סביבת העבודה, ונבנה מאפס ממשק עבודה חדש – כזה שיִפקח לכם את העיניים ויאפשר לראות סופסוף רחוק, וצלול.

הצוות המוביל

insert image

דקל ארליך

מנהל הטכנולוגיות

שותפים עסקיים

insert image

צרו קשר

insert image

כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949

האופן 5 פתח תקווה [email protected] +972-3-6123949
חייגו עכשיו