תשתיות תקשורת

ביצועים מעולים
צוותים מקצועיים
תמיכה מלאה
זמינות גבוהה
תכנון קפדני
חומרה איכותית

תשתיות תקשורת

insert image

השינויים הטכנולוגים של העשורים האחרונים הצליחו להטמע בצורה מופלאה אל תוך חיינו, עד כדי שלפעמים אנחנו לא זוכרים איך חיינו בלעדיהם, או שהם בכלל קיימים. למשל, בכל בית עסק כיום קיימת כל כך הרבה טכנולוגיה הקשורה לניהולו, שקשה כמעט להאמין שרק לפני 20 שנה, המצב היה אחר לחלוטין; קופה שמחייבת את כרטיס האשראי באופן מיידי, מערכת הזמנות, ספירות מלאי, מערכי אספקה, אפילו מערכות ניהול זמנם של העובדים – כל אלה היו מנוהלים באופן ידני וכיום פועלים בצורה אוטומטית, כמעט באופן מוחלט. בהתנהלות השוטפת של שנות ה-2000, אנו כל כך נסמכים על התקשורת סביבנו, שסביר להניח שאם תלקח מאיתנו, לא נוכל לחיות בלעדיה, ובטח לא לנהל עסק, חברה או ארגון. כך, כאשר עולות תקלות תקשורת, אנו לעיתים רבות מוצאים את עצמנו משותקים, כאשר העבודה השוטפת כמעט ונעצרת כולה, ואנו ממתינים לאיש התקשורת שיגיע להושיע אותנו.

כאשר איכות תשתית התקשורת בבית העסק שלכם היא לקויה, נדמה כי כל המערכות האחרות משתבשות. אחוז נכבד מהפעילות העסקית השוטפת מסתמך על תשתיות התקשורת וכאשר התשתית איננה אמינה ומקצועית דיה, תגלו שיבושים במערכת האבטחה, המרכזיה הטלפונית, רשת האינטרנט, התקשורת מול המדפסות בעסק ועוד. גם התקלות הקטנות ביותר ברכיבי התקשורת יכולות לגרום לעיכובים, לירידה בתפוקת העבודה, לכשלים בהתנהלות השוטפת ואף לפגיעה ברווחים.

 

כשהמקצועיות מנצחת

אנו בחברת Allnet הרכבנו צוות מנצח שאחראי על כל תחום התשתיות והתקשורת ורותם את הידע והניסיון רב השנים שלו לטובת מגוון לקוחותינו. הצוות שלנו מתמחה בהערכת תשתיות קיימות, שדרוג תשתיות, תכנון, פיתוח והנחת תשתיות מתקדמות חדשות בארגונים ובתי עסק, וכמובן, מתן ליווי ושירות בתחום התקשורת לכלל הלקוחות. אנו מזהים את תנאי השטח הקיימים, בונים ביחד עם הלקוח תוכנית עבודה מפורטת, מבססים תקציב לפי דרישות הלקוח, ומתאימים פתרונות מדויקים לכל אחד מצרכי הארגון.

 

השירותים שלנו

אנו מתמחים במגוון רחב של שירותי תשתיות ותקשורת, ביניהם:

 • חיבור נקודות קצה
 • תכנון ובניית ארונות תקשורת
 • התקנה ובנייה של חדרי מחשבים מודרניים
 • ביצוע בדיקות לסיבים אופטיים OTDR
 • התקנה וקונפיגורציה של של נתבים ומתגים שונים
 • התקנת ציוד קצה
 • בנייה מקצועית של רשת תקשורת מבוססת נחושת
 • הקמת תשתיות תקשורת מבוססות סיבים אופטיים
 • בניית רשתות אלחוטיות מנוהלות
 • שירותי תחזוקה ותמיכה, ועוד
 •  

תמיכה וליווי מא' ועד ת'

לצד סל השירותים הרחב והמקיף שמציעה חברת Allnet ללקוחות, הדבר בו אנו מתמחים וגאים הוא איכות השירות שלנו. אנו מבצעים את כל הבדיקות המתקדמות הנדרשות אצלכם, עם הציוד והמכשור המתקדם בעולם, מתקינים את הציוד שבחרתם ומלווים אתכם בתמיכה לאורך כל ההתנהלות העסקית שלכם עם התשתיות שלנו. מוקד השירות שלנו פועל 24 שעות ביממה, בכדי לעמוד לשירותכם בכל עת, ולטפל באופן המהיר והמקצועי ביותר בכל תקלה שעלולה לצוץ, על מנת לא לעכב את תהליך העבודה והתפקוד השוטף, אף לא במעט.

כאשר השירות הוא יעיל ומהיר, ואתם כלקוחות יודעים שתמיד יש לכם לאן לפנות ומי שיפתור את התקלה במהירות, איכות העבודה לעולם לא נפגמת, התקשורת בבית העסק זורמת באופן רציף, התפוקה גבוהה וכל האמצעים זמינים לצוות העובדים שלכם, להתנהל בצורה היעילה ביותר. את היומיום הזה אנו גאים לייצר עבור בית העסק, החברה או הארגון שלכם!

צרו קשר

insert image
כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949
מייל
sales@allnet.co.il

האופן 5 פתח תקווה sales@allnet.co.il +972-3-6123949