פתרונות ענן

תמיכה מלאה
מערכות ניטור
ביצועים מעולים
זמינות גבוהה
פתרונות גיבוי
DR מגובה באתר
אבטחת מידע
חומרה איכותית

מה זה ענן

insert image

“היה נכון" הוא המוטו של תנועת הצופים ברחבי העולם, וגם אנחנו בחברת Allnet מאמינים בו בכל הלב. אנו יודעים כי מידע חשוב הולך לאיבוד על בסיס יומיומי בשל טעויות אנוש, העדר גיבויים, כשלי חומרה ועוד. וגם אם המידע לא הלך לאיבוד, אין ספק שקיים תסכול רב כאשר מידע נמצא על מערכת אחת ולא ניתן לגשת אליו מאף מערכת אחרת. על פתרון הבעיות הללו מושתתת מערכת הענן בבסיסה.

למרות ההסבר הפשטני, אנו בחברת Allnet לקחנו את השירות צעד אחד קדימה. שירותי הענן של Allnet מאפשרים הרבה יותר ממקום אחסון או אפשרות לגיבוי פשוט; מעבר לאותן שתי פונקציות המוכרות למרבית החברות והארגונים, עם טכנולוגיות הענן המסופקות ומתוחזקות במלואן על ידי אנשי המקצוע של Allnet ניתן ליהנות מעוד שלל פיתוחים מתקדמים כמו הצפנת נתונים נבחרים, הקמת שרתים פיזיים ברמת אבטחה מרבית, שליטה בעוצמת המחשב בעת השימוש בו, ומעל לכל שימוש בכלל הפונקציות של ממשקי התכניות, Mail Services, Microsoft office 365,Priority  ו-SAP.

 

לעבוד באופן בטוח, מכל הבחינות

ריבוי הנתונים, המשימות והפעולות המתבצעות במחשב במקביל עשוי להעמיס ולהקשות על יכולת העבודה שלו, וזו משפיעה בתורה על מהירויות הטעינה והעיבוד של התהליכים המתרחשים בו, כך שהנזק נגרם כבר בטווח המיידי אך גם בטווח הארוך – המתבטא בקיצור ימי חייו של המחשב. בכך יורדים לטמיון משאבים יקרים שהיו יכולים להיות מנוצלים לטובת מיקוד טוב יותר בפרויקטים ובפעילות הליבה של החברה, ונוצר מעגל המזין את עצמו של עבודה איטית ובעקבותיה ירידה במוטיבציה ובערך העבודה. כדי ליצור מודל עבודה איכותי ויעיל בארגון, יש צורך במנגנון פעולה שלא רק יזרז את תהליכי העיבוד של המחשב אלא יציע גם מערכת כוללת היודעת לנצל עד למקסימום את תנאי העבודה הייחודיים שמאפשרת טכנולוגיית הענן.

 

אפשרויות דואר וניהול מערכות גמישות

תשכחו את כל מה שידעתם עד היום על מיילים ועל ממשקי עבודה מגבילים; הגבלת נפח, מחסומי עיבוד מידע ותבניות לא נתמכות – כל אלה אינם רלוונטיים עוד בזכות חבילת השירות המקיפה והכוללת  של שירותי הענן של Allnet, המאפשרים מגוון מסלולי בחירה גמישים וכמעט בלתי מוגבלים. כך, בין מוצרי הדגל של Office 365, שרתי מייל וניהול יומנים חכמים כדוגמת Outlook ו- Hosted Exchange, ואף חופש בחירה של סוגי השרתים בהתאם לצרכים ולמטרות הספציפיות שלכם – הלוקחים בחשבון שאלות כמו ניצול משאבים מרבי וחסכון כספי, בידוד ואבטחת מידע, גמישות בבחירת מערכת ההפעלה ועוד ועוד.

כל שירותי הענן המוצעים על ידי Allnet מבוקרים ומתוחזקים באופן קבוע בסביבות וירטואליות מבוזרות, על מנת להבטיח את פעילותם החלקה של שירותי הענן, ובאופן שיאפשר התנהלות יומיומית סדירה ואיכותית בסביבת העבודה שלכם.

 

פתרונות גיבוי חכמים

שירות הגיבוי של Allnet מאפשר חופש פעולה נרחב במיוחד בנוגע לחומרים שאותם ניתן לגבות – החל מגיבוי תחנות עבודה, מחשבים ניידים ושרתים, דרך גיבוי של מערכות הפעלה נתמכות (Windows, Linux, Mac ו- Hyper-v) וכן אפשרויות לתמיכה בגיבוי תכניות כמו Outlook, Exchange ו-Oracle  לרבות בחירה בין ביצוע תהליכי ההגדרה, הגיבוי והשחזור על המחשב עצמו או לחלופין דרך דפדפן האינטרנט. בנוסף, ניתן להגדיר גיבויים אוטומטיים שיבוצעו על ידי המערכת באופן מבוקר, לבצע גיבוי נתונים המוצפן בשיטת SSL, וכן לגבות גיבוי קבצים בצופן AES 256 העוצמתי.

 

גיבוי אוטומטי מלא

כל אפשרויות הגיבוי נעשות באופן חכם הלוקח בחשבון אך ורק את השינויים האחרונים שבוצעו בתכניות ובקבצים השונים, כך שהתהליך עצמו הוא קצר ומהיר במיוחד, והוא אינו מעמיס על המערכת בנצלו שטחי אחסון כפולים לחינם. בנוסף, בקבצים המאפשרים זאת, אנו נעשה שימוש בפלטפורמת הגיבוי המתקדמת CDP (Continues Data Protection) המאפשרת טכניקת גיבוי אוטומטי לקבצים שנעשו בהם שינויים מיד עם רגע שמירת הקובץ, כך שבתכניות כמו Word ואחיותיה מסדרת Office למשל, לא יהיה צורך להפעיל כל תוכנה או פונקציית גיבוי כלשהי – והמערכת תעשה זאת מעצמה עבורכם.

צרו קשר

insert image
כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949
מייל
sales@allnet.co.il

האופן 5 פתח תקווה sales@allnet.co.il +972-3-6123949