אודות

insert image

חברת Allnet היא בין החברות המובילות בישראל בתחום שירותי מחשוב וטכנולוגיה למגזר העסקי. אנחנו ב-Allnet שמים לעצמנו למטרה לסייע לעסק שלכם להפוך למתקדם יותר, יעיל יותר ורווחי יותר. לצורך כך, אנו מעמידים בפניכם את הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים ומתחייבים לשירות מסור ומקצועי, כמו גם לציוד המתקדם והחדשני ביותר, של המותגים המובילים בעולם. אנחנו עומדים לרשותכם החל משלב הייעוץ הראשוני, ונשמח לחשוף אתכם למגוון האפשרויות והשירותים שברשותנו. יחד, נוכל להוביל את העסק שלכם קדימה.

 


פתרונות מתקדמים במגוון תחומים

אנו חיים בעידן טכנולוגי, בו מגוון האפשרויות הולך וגדל מידי יום. החכמה, הינה להשכיל לנצל את אותם חידושים לטובת הצלחת העסק שלכם. בדיוק לשם כך, אנחנו ב-Allnet נמצאים תמיד עם היד על הדופק, וממשיכים לפתח פתרונות חכמים עבורכם. כל השירותים שלנו מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת, המתרגמת למערכות יעילות ופשוטות לתפעול. באופן זה, הפתרונות החכמים נטמעים בקלות בארגון, הופכים לחלק משגרת העבודה ומתורגמים לתוצאות נראות בשטח.

 


השירותים שאנו מציעים מתמקדים בתחומים הבאים:


·         מערכות מחשוב ומידע– תמיכה במערכת מחשוב ארגוניות, פתרונות IT ומוצרים נלווים.

·         פתרונות תקשורת – התקנת רשתות ותשתיות, מרכזיות חכמות ופתרונות אל חוטיים.

·         מערכות בקרה ואבטחה – מצלמות אבטחה, מערכות בקרת כניסה ותוכנות שליטה ובקרה.

 


שמים דגש על השירות

מעבר לציוד, לחומרה ולתוכנה, להתקדמות הטכנולוגית וכמובן לידע המקצועי והניסיון שאנו מביאים עמנו אל השולחן, הדבר עליו אנו שמים את הדגש המשמעותי ביותר, המלווה אותנו כבר שנים רבות, הוא איכות השירות הניתן. אנו יודעים כי לאתר צרכים של לקוח, להטמיע מערכות אצלו ולמצוא לו פתרונות מדויקים זה החלק החשוב, אך מאמינים כי חשוב לא פחות לספק תמיכה, ליווי ושירות חם גם לאחר סיום המכירה וההתקנה. מוקדי השירות שלנו עומדים לרשותכם, לכל בעיה, תקלה או שאלה, ואנו נשמח ללוות את הארגון שלכם לאורך שנים רבות, בכל צורך.

 

 

צרו קשר

insert image
כתובת
האופן 5 פתח תקווה
טלפון
+972-3-6123949
מייל
sales@allnet.co.il
האופן 5 פתח תקווה sales@allnet.co.il +972-3-6123949