תמיכה טכנית ושירותי IT

אינטגרציה

חברת אולנט מעניקה שירותי תחזוקה ותמיכה, הדרכה ותיעוד ומגוון רחב של בדיקות באמצעות מכשירי הבדיקה המתקדמים ביותר בתחומם.

על אינטגרציה

תשתיות תקשורת - אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עסק מודרני הוא איכות תשתיות התקשורת הפועלות בו. הפעילות העסקית המודרנית מסתמכת במידה רבה על התקשורת הפנים ארגונית כמו גם החוץ ארגונית ולכן חשוב שתפקידו את הקמת ואחזקת תשתיות התקשורת שלכם בידיים מקצועיות ואמינות שניתן לסמוך עליהן. בין אם מדובר על תשתית האינטרנט, מצלמות האבטחה, תקשורת המדפסות בעסק, המרכזייה הטלפונית או הרשת האלחוטית, כל כשל ולו הקל ביותר במערכות התקשורת שלכם יכול להוביל לעיכוב העבודה ולפגיעה הרת גורל בהתנהלות השוטפת והיומיומית של העסק.

חברת אולנט היא חברה מקצועית המעניקה שירותי תשתיות תקשורת לעסקים ומהווה את חוד החנית בתחום. במסגרת החברה פועלים מומחים בעלי שם העומדים לרשות הלקוחות בזמינות מלאה 24 שעות ביממה. חברת אולנט מתמחה הן בהערכת ובשדרוג תשתיות תקשורת קיימות והן בפיתוח ובהנחת תשתיות תקשורת מתקדמות לעסקים חדשים. הידע הרב שמצוי בידי אנשי המקצוע בחברה חולש על כל תחומי תשתיות התקשורת ומאפשר להם להעניק לכל עסק ועסק את פתרונות התקשורת המתאימים והמוצלחים ביותר בהתאם לתנאים בשטח, לצרכים הארגוניים והעסקיים ולמסגרת התקציב שלו.

מכירת רישוי ויעוץ חומרה

רישוי תוכנות בבית העסק הוא פרט מהותי שיכול להשפיע על בעל העסק ועל העובדים בו. יצרני תוכנה שונים מוכרים ללקוחות את האפשרות להשתמש בתוכנה על פי תנאים והגבלות מסויימות שברשיון התוכנה.
קיימים ברישיון סעיפי הגבלה כגון תאריך פקיעת תוקף, מספר מקסימלי של משתמשים בתוכנה, אופי השימוש במוצר ועוד.
רשיון השימוש הוא תוואי משפטי אשר מסכם את היחסים בין ייצרן התוכנה לבין לקוח הקצה, הפרטי או העיסקי.

שימוש ברשיון תוכנה שומר על בעל העסק מעבירה על החוק, כך שהוא יכול להמשיך ולהפעיל את העסק שלו ללא דאגות מיותרות.
קיימים מספר סוגי רישיונות : רישיונות שרת, רישיונות גישה לשרת, רישיונות למערכת הפעלה ורישיונות לתוכנות יישום.
כל משתמש קצה עשוי להשתמש בסוג שונה של רישיון, לפי צרכיו.

על פי חוק, מחויבים בתי העסק בישראל לפעול עם תוכנות בעלות רישיון בלבד. עסקים שאינם מקפידים על כך עלולים לעבור על החוק ולשאת בתוצאות.
מדי פעם בפעם מתבצע מבצע אכיפה של ארגון ה BSA לאיתור עסקים הפועלים באמצעות תוכנות שלא נרכשו כחוק.

לבעלי העסק קיימת התחייבות חוקית, גם אם לא ידעו שהתוכנות במקום עבודתם לא חוקיות, או שיש בהן שימוש החורג מגבולות הרישיון. הם אלה שיישאו בתוצאות אם וכאשר תתבצע אכיפה אצלם בבית העסק.
במסגרת פעולת האכיפה של הארגון, הוא ממליץ לבעלי העסקים לבצע בדיקה מקיפה לגבי רישיונות התוכנה הנמצאים בשימוש בעסק, לתקן את גרסת הרישיון אם היא לא מתאימה, ובכך להימנע מעוגמת נפש ונזק כלכלי גדול. 

אבטחת מידע

פעילות שמטרתה הגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים. אבטחת מידע כוללת אבטחה פיזית של המחשוב, אבטחה של מערכות החומרה והתוכנה וכמובן אבטחה של המידע שנשמר ומועבר בהן.
מאגרי מידע לרוב כוללים מידע אישי, עסקי וביטחוני. מרכיב מרכזי בתחום אבטחת המידע נמדד בהגנה על מאגרי נתונים אלו מפני גישה של גורמים בלתי מורשים.
מאגרי מידע אלה וגם מאגרים המבודלים מהאינטרנט יכולים להיות בקבוצת סיכון, כאשר יינזקו באמצעות גישה ישירה שאינה דרך הרשת.

בכדי להגן על המידע ועל מערכות המידע, יש צורך בשימוש במערכות אבטחת מידע.
מערכות אלו עוברות דרך הדרגים השונים בארגון וכוללות: הגנת על המידע ביישומים שונים (הצפנה, ניהול הרשאות), הגנת מערכת המידע ברמה הלוגית - אישית (הזדהות - מניעת גישה) וברמה הפיסית.
לדוגמה, אבטחה דיגיטלית על יישום ובד בבד מניעת גישה פיזית (דלתות וחלונות) בדרך אל מקום אחסון המידע – השרתים, בהם מאוחסן מידע רב ויקר ערך.

הניסיון המצטבר והמשולב שלנו באספקת פתרונות מתקדמים לאבטחת מידע ונתונים עבור מגוון רחב של מגזרי תעשייה, מאפשר לנו להתמודד עם כל היקף של איומי אבטחה על תשתית ה- IT שלכם. הגישה מרובת השכבות של אולנט מאפשרת לספק את אותן רמות שירות ואבטחת IT למשתמשים הפנימיים והחיצוניים שלכם כאחד. השימוש שלנו בטכנולוגיה האמינה והמתקדמת ביותר, מהספקיות המובילות בעולם, מבטיח כי הארגון שלכם ייהנה מרמת שירותי האבטחה הגבוהה ביותר, כזו שאפשר לסמוך עליה.

פתרונות אבטחת מידע מספקים הגנה לתחומים הבאים

• מערכות תקשורת
• נתונים ארגוניים
• מרכזי נתונים
• נתוני משתמש פנימי
• ניהול מערכת אבטחה
• פתרונות רגולציה ועמידה בתקנות
• פתרונות להתקנים ניידים

אצלנו באולנט תוכלו למצוא שירותי אבטחת מידע מתקדמים בכל רמות האבטחה – ניתוח ובניה של מערכות לאבטחת מידע פנים וחוץ ארגוניות, שמירה מפני חדירה של גורמים בלתי רצויים למחשבי ושרתי החברה, אבטחת תעבורת מידע בתוך הארגון ומחוצה לו, אבטחת מידע למשתמשים חיצוניים, הגנה על התקנים ניידים וניהול מלא של מערך אבטחת המידע בעסק. כל אלה יעניקו לכם שקט נפשי ורצף עבודה יעיל.

בואו לדבר איתנו

* - שדה חובה

תודה, פנייתך התקבלה.
נחזור אליך בהקדם האפשרי.