פתרונות תקשורת ובטחון

מצלמות אבטחה

אולנט מציעה מגוון פתרונות בתחום מערכות התקשורת, ומתחייבת למתן שירות מקצועי ואחריות על כל העבודה.

מצלמות אבטחה ויותר מזה

אולנט מציעה מגוון פתרונות בתחום מערכות התקשורת, המיגון והמתח הנמוך עם ניסיון רב בתחום, ומתחייבת למתן שירות מקצועי ואחריות על כל העבודה.
כל המצלמות והמערכות שמשווקת באולנט הינן מתוצרת מיטב החברות בתחום בארץ ובעולם, ומעניקות תחושת ביטחון מרבית לבעל העסק בכל מקום בו הן מותקנות.

כיום אינך חייב להישאר בבית או בעסק בשביל לפקח , לדעת או לראות מה קורה . היום הכל יכול להיות מתועד, הנך יכול לעקוב להקליט ולשלוט בכל רגע נתון עם ביטחון, שקט נפשי ושמירה על המקום , העסק או המשפחה מכל מקום אפשרי באמצעות התקנת מצלמות אבטחה. מצלמות האבטחה הן דבר זמין הנמצא כמעט בכל בית או עסק בימינו , הן יכולות להיות גלויות ו/או סמויות , מותקנים במקומות סגורים או פתוחים . והן אינן הוצאה כספית רבה בהתחשב לאפקטיביות והביטחון שהן מקנות לנו על ידי סריקת המקומות החשובים לנו , אם זה בעבודה אין דבר שהמועסקים שלך יכולים להסתיר ממך , אם זה בבית אז הינך יכול לראות את ילדיך בכל זמן ורגע , איך המטפלת שומרת עליהם , מה המנקה עושה או חלילה במקרה גניבה ישנו תיעוד לכל אם זה הפורצים או החפצים החסרים, הן מספקות עדויות מרשיעות לעבריין .וכן מצלמות האבטחה יכולות לשמש בתור הרתעה לפורצים או גנבים או לזהירות יתרה למטפלת , עובד או כל אדם העובר באזור ורואה שהוא מצולם.

את המתרחש אתה יכול לראות מכל מקום באמצעות חיבור לאינטרנט ומסך בשידור חי או בשידור מוקלט במערך אבטחה גבוה שרק אתה באמצעות שם משתמש וסיסמא תורשה להיכנס למערכת ולא אף אחד אחר .

לסיכום , להצלחה וביטחון דרוש ידע וידע הוא כוח רב נגד הפתעות או פגיעה בדברים החשובים לנו לכן באמצעות טכנולוגיה מתקדמת קלה וזמינה אנחנו יכולים להימנע מבעיות אלו , כאשר הפתרון הראשוני להם הוא מצלמות האבטחה .

מקומות התקנה של מצלמות אבטחה:

את מצלמות האבטחה ניתן להתקין בכל מקום.  העסק הוא המקום הנפוץ ביותר בו מותקנות מצלמות אבטחה. בנקים ומשרדים. כל בעל עסק רוצה שקט נפשי , ידיעה שהעובדים שלו מתפקדים כמו שהוא רוצה כאשר הוא נמצא מחוץ לעסק וכן שאף אחד לא גונב או פוגע ב"תינוק שלו" . זכותו של כל בעל עסק להתקין מצלמות אבטחה לפי חוק . לרוב עולה הדילמה בדבר התקנת מצלמות אבטחה בפיקוח על עובדים אם להתקין מצלמות אבטחה גלויות או סמויות אם להרתיע את העובד בכך שהוא מפוקח כל רגע או אם לגלות מי הבעייתי .

לעסקים, מגוון אפשרויות לבחירת מערכת מצלמות אבטחה:

1. מצלמות מוסתרות - את המצלמות ניתן למקם כמעט בכל מקום, איש מלבדך כולל עובדים ומבקרים לא ידע היכן הן נמצאות. אי הידיעה היכן המצלמה ממוקמת גורמת לתחושה שאתה, בעל העסק, בשליטה מלאה על כל המתרחש בעסק שלך.

2. מצלמות גלויות - להרתעה מוגברת - המצלמות ממוקמות באופן בולט וברור כך שכל מי שעובר באזור יודע שהוא מצולם. מיקום מצלמות גלויות מחוץ לבית העסק מרתיע פורצים, בתוך בית העסק – מגביר את תחושת הביטחון של העובדים והלקוחות.

3. מצלמות אינפרא - לראיית יום ולילה, מתאימות בעיקר לאזורים נטולי תאורה, התקנה חיצונית, מחסנים חשוכים וכד'. המצלמה ממשיכה לעבוד בחושך מוחלט ומספקת תמונות צבעוניות.4. מצלמות חכמות – בעלות חיישני תנועה, חיישניי אור, גלאי נפח, גלאי קרן וסורג ועוד. מופעלות על ידי החיישן, רגישות במיוחד. ניתן להגדיר אזורים בעלי חשיבות גבוהה כגון האזור הקרוב לקופה בחנות, כספת בעסק וכו'.

5. מערכת מתוזמנת - ניתן להגדיר את שעות הפעילות של המצלמות בהתאם לשעות פעילות העסק, זמני אספקת סחורה, שעות הלילה וכד'.

כמובן שלכל עסק דרישות וצרכים שונים ,לכן אולנט תדאג להתאים לך את הפתרון הטוב ביותר

צרו איתנו קשר

* - שדה חובה

תודה, פנייתך התקבלה.
נחזור אליך בהקדם האפשרי.