פתרונות תקשורת ובטחון

חברת אולנט מתמחה בהערכה ובשדרוג תשתיות תקשורת קיימות ובפיתוח תשתיות תקשורת מתקדמות לעסקים חדשים

שירותים נוספים שאנחנו מציעים בתחום:

תקשורת ותשתיות

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עסק מודרני הוא איכות תשתיות התקשורת הפועלות בו.

לדף השירות

פתרונות אלחוטיים

אולנט מספקת פתרונות תוך כדי נקיטת אמצעי זהירות, אבטחה והצפנה מהמתקדמים בעולם

לדף השירות

מצלמות אבטחה

אולנט מציעה מגוון פתרונות בתחום מערכות התקשורת, ומתחייבת למתן שירות מקצועי ואחריות על כל העבודה.

לדף השירות

על פתרונות תקשורת ובטחון

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עסק מודרני הוא איכות תשתיות התקשורת הפועלות בו. הפעילות העסקית המודרנית מסתמכת במידה רבה על התקשורת הפנים ארגונית כמו גם החוץ ארגונית ולכן חשוב שתפקידו את הקמת ואחזקת תשתיות התקשורת שלכם בידיים מקצועיות ואמינות שניתן לסמוך עליהן. בין אם מדובר על תשתית האינטרנט, מצלמות האבטחה, תקשורת המדפסות בעסק, המרכזייה הטלפונית או הרשת האלחוטית, כל כשל ולו הקל ביותר במערכות התקשורת שלכם יכול להוביל לעיכוב העבודה ולפגיעה הרת גורל בהתנהלות השוטפת והיומיומית של העסק.

חברת אולנט היא חברה מקצועית המעניקה שירותי תשתיות תקשורת לעסקים ומהווה את חוד החנית בתחום. במסגרת החברה פועלים מומחים בעלי שם העומדים לרשות הלקוחות בזמינות מלאה 24 שעות ביממה.

חברת אולנט מעניקה שירותי תחזוקה ותמיכה, הדרכה ותיעוד וכן מבצעת מגוון רחב של בדיקות באמצעות מכשירי הבדיקה המתקדמים ביותר בתחומם. במידה ואתם מעוניינים להעביר את העסק שלכם לדור הבא של תשתיות תקשורת, לבדוק את איכות התשתית הנוכחית, להוסיף למערכות הקיימות אמצעי בקרה ושליטה או לשדרג חלק מהתשתיות שלכם לתשתיות מתקדמות וחכמות יותר, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של חברת אולנט לבירורים נוספים.

צרו איתנו קשר

* - שדה חובה

תודה, פנייתך התקבלה.
נחזור אליך בהקדם האפשרי.