הפצת מערכות בקרה ואבטחה

אולנט המפיצה הרשמית של מוצרי בקרה וביטחון המתקדמות של חברת SECUSYS

על הפצת מערכות בקרה ואבטחה

חברת אולנט משמשת כמשווקת הרשמית של של מוצרי SECUSYS בישראל , מרכזת את פעילות השיווק וההפצה של מוצרי SECUSYS בישראל, ומפעילה אגף תמיכה למתקינים וללקוחות הקצה.

צוות העובדים שלנו מוסמך ובעל ידע מעמיק במוצרי SECUSYS ומתחייב להענקת השירות האיכותי ביותר.

חברת SECUSYS מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר לשילוב בין מערכות הביטחון בארגון. השילוב מתבצע באמצעות תוכנת שו"ב (שליטה ובקרה) מהמתקדמות בעולם, המאפשרת לקשר בין מערכת בקרת הכניסה, למערכות הטמ"ס ובקרת הפריצה הנפוצות בשוק, תוך הצגתן על גבי מפות סינופטיות.

המערכת מאפשרת גם שילוב למערכת בקרת חניונים, ומערכת בקרת נוכחות, בכך מציעה המערכת פיתרון אחד מושלם לכל צרכי הבקרה והביטחון של ארגונים בכל גודל, ומאפשרת לך לנהל אותם באופן הקל והמדוייק ביותר.

המערכת מאפשרת חיבור מודול זיהוי וקריאת מספרי רכב (LPR) מהמתקדמים ביותר בשוק, בעל אלגוריתם ייחודי המציג תוצאות גבוהות גם בעת ראות לקויה, מאפשרת מגוון רחב של התראות בעת אירוע, וכוללת אפשרות להקפצות תמונה, אזעקה קולית ומשלוח של הודעות SMS ו-Email.

המערכת מאפשרת יצירת תרחישי תגובה אוטומטיים בעת אירוע, כולל ניתוק דלתות בזמן אש, נעילת דלתות בעת אירוע ביטחוני או אירוע פריצה, ושליחת הודעות SMS ו-Email באופן שקט באירועים רגישים כגון שוד, מצוקה ועוד. מאפשרת הפעלת תת-מערכות בקרה במספר אתרים שונים תוך ניהול מרוכז של הביטחון, ומאפשרת גישה מכל מכשיר, בכל מקום בעולם

מערכת בקרת הכניסה תומכת בזיהוי וקריאה של סוגי כרטיסים ומאפיינים ביומטרים רבים ומגוונים, החל מכרטיסי קרבה מסוגים EM, HID, ו-Mifare דרך קוראים ביומטרים לאצבע, לכף יד או לזיהוי פנים, וכלה בקוראים לטווחים ארוכים, ובחיבור לכל מערכת בעלת ממשק סטנדרטי מסוגWiegand 26/34

חברת SECUSYS היא מהיצרניות המובילות בעולם בתחום הפיתוח והיצור של מערכות בקרת כניסה ומערכות ביטחון משולב, ומציעה לקהל האירגוני מערכות המתאימות לפרויקטים בקנה מידה בינוני וגדול. מתמחה בתכנון ויצור של חומרה ותוכנה תחת קורת גג אחת, ומבטיחה תאימות מלאה בין רכיבי החומרה והתוכנה השונים גם שנים קדימה, ותמיכה מלאה למוצרים גם שנים אחורה.

חברת SECUSYS דוגלת במדיניות של מצוינות' ומתגאה במוניטין בינלאומי/ החברה שואפת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ושירות לקוחות, ועומדת תקנים: ISO 9001: 2000, ISO 14001. כח המוצורים של SECUSYS עומדים בתקנים הבינלאומיים CE ,FCC ו-RoHS.

מוצרי חברת SECUSYS משווקים בכ40 מדינות ברחבי העולם, וכוללים תמיכה מלאה בשפות רבות, כולל עברית.

קטלוג מוצרים:

בקרת חניונים

בקרת חניונים

בקרוב תוכנה ובקרים מנוהלים לשליטה וניהול חניון ברמות הגבוהות ביותר

עבור לקטגוריה
מתאמי תקשורת

מתאמי תקשורת

מתאמים יעודים לבקרי SECUSYS המאפשרים להמיר חיבורי תקשורת . כגון RS485\RS232\TCPIP\אלחוטי

עבור לקטגוריה
קוראים

קוראים

קוראים מחברת SECUSYS נותנים שלוב של פתרון טכנולוגי ואבטחתי. מגיעים משולבים עם RFID מקודד ביומטרי במוצר אחד או כולם יחד

עבור לקטגוריה
בקרים

בקרים

בקרי כניסה של SECUSYS נותנים פתרון טכנולוגי לדלתות בתקשורת IP דבר המאפשר לנהל אותם בתוכנת השוב

עבור לקטגוריה
תוכנת שו"ב

תוכנת שו"ב

תוכנה שליטה ובקרה המאפשרת ניהול מלא של הדלתות ותוספת מודולים המאפשרים ניהול ומערכות תקשורת ארגוניות נוספות.

עבור לקטגוריה

אנו מבצעים פיילוט ללא חיוב לבחינת ישימות הפתרון! זו לא סיבה מספיק טובה ליצור איתנו קשר?

* - שדה חובה

תודה, פנייתך התקבלה.
נחזור אליך בהקדם האפשרי.